ZeroDrop tööriistad – kasutajakogemus | LUNA TOOLS

“MINU JAOKS ON OLULINE, ET OHUTUSVARUSTUS OLEKS KERGESTI KÄTTESAADAV.“

Rootsis ettevõttes Fristad Bygg objektijuhina töötav Klas Älverbrandt on ehituse alal tegutsenud juba aastaid ning tegeleb iga päev tööohutuse tagamisega. Ta usub, et paljud ehitusplatsidel aset leidvad tööõnnetused oleks võimalik ära hoida õigete teadmiste abil.

Ettevõte Fristad Bygg tegeleb elamute, koolide ning äri-, tervishoiu- ja kultuurihoonete ehitamise ja renoveerimisega.

Ohutuse tagamiseks järgitakse ettevõttes kõiki põhilisi ohutusnõudeid, sealhulgas kasutatakse kaitsekiivreid, kuulmiskaitsevahendeid, kaitseprille, turvajalatseid, kaitserõivaid ja -kindaid ning muid isikukaitsevahendeid. „Kõrgustes (2 meetrit ja kõrgemal) tehtavate tööde juures on kukkumisvastaste kaitsevahendite kasutamine esmatähtis, kaasa arvatud tööriistade kinnitamine nende allakukkumise vältimiseks.

Soovime muuta kukkumisvastased kaitsevahendid kõigi kõrgustes tehtavate tööde loomulikuks ja iseenesestmõistetavaks osaks. On oluline, et töötajad oleksid ohtudest teadlikud. Näiteks kõrgel töötades haamri käest pillamise tagajärjed võivad olla väga rängad. Allpool viibivad inimesed võivad raskelt viga saada. Seda ohtu esineb meil sageli, sest töötame tihti mitmekorruselistes hoonetes. Veelgi levinum on oht, et tööriista käest pillamise tõttu saavad allpool olevad materjalid või juba valminud konstruktsioonid kahjustada.

Minu jaoks on oluline, et ohutusvarustus oleks kergesti kättesaadav. Samavõrd oluline on aga tagada töötajatele piisavad teadmised ja oskused ning ohutusvarustuse kasutamist pidevalt harjutada. See peab olema ehitusettevõtetes igapäevase töö loomulik osa,“ leiab Klas Älverbrandt.


Mis on ZeroDrop™?

ZeroDrop™ on kukkumiskaitse omadustega kaitsevahendid tööriistadele. Kaitsevahendeid saab hõlpsalt kinnitada tööriistadele vältimaks nende kukkumist, hoolimata sellest, millist tööd teed, millises asendis ja millistes kõrgustes. Kutsume proovima: ZeroDrop™ tööriistade kukkumiskaitse omadustega turvakinnitused tagavad turvalisuse. Vaata tooteid siit ja küsi Luna Tools ZeroDrop™ saadavuse kohta LUNA GROUP müügijuhilt.