MARELD töövalgustid

Mareld teab, milleks tõeliselt hea valgustus suuteline on. Aeg on neid teadmisi ka kasutajatega jagada.
Kandelambid
LED-ribad
Otsmikulambid
Töökohavalgustid
Taskulambid
Töölampide- ja valgustite lisad
Kasulik info

Mis on meie klientide eelis?

Neil on lihtne ja mugav lahendada kõik varustusprobleemid ühe partneri kaudu!

Kvaliteetsed töövalgustid ja töölambid: neisse ei saa suhtuda kui mingitesse teisejärgulistesse ja vähetähtsatesse toodetesse. Mareld Pro Lighting teab, et heast valgustusest on tõesti palju kasu ja et valgus mõjutab oluliselt töövõimet. Kas teadsid, et valides töökohale sobiva valgustuse, parandad tööviljakust ning vähendad vigu? Küsides kasutajatelt nende eelistusi, ütlesid nad, et soovivad valgustitelt pikemat akukestvust, vähem kaableid ja paremat vastupidavust. Sellele ongi bränd oma tootevalikus keskendunud.

Mareld Pro Lighting kolmeks tootesegmendiks jagatud töölampide valik aitab sul leida valgustusprobleemidele õige lahenduse ja valida oma vajadustele sobivad valgustid. Nende valikust võib leida kõike alates suure vastupidavuse ja võimsa valgusvooga valgustitest kuni paindlikke ja nutikaid lahendusi pakkuvate lampideni.

Tutvu tootevalikuga ja küsi pakkumist oma ettevõttele! LUNA GROUP asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Saada päring

  • Vaata lisaks