Cresto turvarakmed on nüüd sertifitseeritud taluma 140 kg

turvarakmed

“Ergonoomika on teadus inimesele kõige soodsamatest tegevusviisidest, -vahenditest ja -keskkonnast, mis tagavad tegevuse võimalikult suure turvalisuse ja tõhususe,” on kirjas Vikipeedias. Kõlab loogiliselt, aga miks me seda eraldi välja toome? Loe allosast lähemalt!

Me kõik oleme kehaehituselt erinevad ja peaaegu ükski keha ei vasta täpselt teisele. Et turvarakmed sobiksid enamikule inimestest, on oluline, et neid saaks lihtsalt kehakuju järgi reguleerida. Tuleb meeles pidada, et rakmed ei täida oma funktsiooni täielikult, kui need ei ole õigesti seadistatud. Samuti ei tohi need vähendada liikuvust ja raskendada sellega kasutajal töötegemist.

Kõige õigemini toimib kukkumiskaitse siis, kui kasutaja ei pea sellele mõtlemagi. Cresto on andnud endast parima, et kukkumiskaitsevahend mitte ainult ei taluks sellele rakenduvat koormust, vaid oleks ka ergonoomiline, paindlik ja välimuselt stiilne. Iga pisimgi detail on hoolikalt kujundatud, et lihtsustada käsitsemist ning muuta seeläbi kaitse nii mugavaks ja turvaliseks kui võimalik.
Cresto kukkumiskaitsevahendid, mis on välja töötatud teie keha järgi, mitte vastupidi!

Nüüd on kõik Cresto kaubamärgi rakmed sertifitseeritud taluma 140 kg. Sirvi täielikku valikut siit ja tule konsulteeri LUNA GROUP müügijuhiga – leiame just Sinu töö jaoks vajalikud ja Sulle sobivad töökaitsevahendid. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.