ZEKLER isikukaitsevahendid

Zekleri toodetud ja disainitud töö- ja isikukaitsevahendid kaitsevad teid töö ajal – silmakaitsed, kuulmiskaitsed ja hingamiskaitsed. Selleks, et motiveerida teid veelgi enam kaitsevahendeid kasutama, panustab Zekler stiilipuhastesse ja disainitud toodetesse, millega saate rahul olla. Zekler ei garanteeri ei perfektset kuulmist, tervist ega ka vigastusteta elu. Samuti mitte fotomodelli välimust. Seevastu soovivad nad teha teile lihtsamaks end töökohal õigesti kaitsta. Õigesti kaitsete end siis, kui kasutate kaitsevahendeid kogu tööpäeva jooksul ning seepärast peavad need eelkõige olema mugavad ja teile hästi sobima.

Zekler isikukaitsevahendid kaitsevad teie meeli!

Rootsi kvaliteetbrändi kuulmiskaitsed, silmakaitsed ja hingamiskaitsed
Kõrvaklapid

Kõrvaklapid

Kuulmine on üks teie tähtsamaid meeli ja Zekler tahab teid juhendada, kuidas oma kuulmist tööl olles parimal moel kaitsta. Kõige esmane nõue on 100% kasutamisaeg ning selleks, et inimene sooviks kanda kuulmiskaitset terve päeva, peab see hästi istuma ning panema inimese tundma ennast mugavalt ja rahulolevana.

  • Kõrvaklapid kommunikaatoritega
  • Kõrvaklapid Comradiole või mobiiltelefonile
  • Kuulmiskaitsed raadio ja aktiivkuulmisega
  • Raadioga kuulmiskaitsed
  • Kuulmiskaitsed aktiivkuulmisega

Vaata lisaks Zekler’i veebilehelt.

Kõrvatropid

Kõrvatropid

Kõrvatropid, mis summutavad heli väga ühtlaselt ja teevad heli loomulikuks. Tootesortimendis on saadaval:

  • Ühekordselt kasutatavad kõrvatropid suurustes Small (S) ja Large (L), mis sobivad enamikule kuulmekäikudele.
  • Mitmekordselt kasutatavad, universaalse suurusega kõrvatropid

Lisaks pakub Zekler kõrvatroppidega kaasa ka kasutajasõbralikku, tugevat ja seinale monteeritavat kõrvatroppide dosaatorit.

Vaata lisaks Zekler’i veebilehelt.

Kaitseprillid

Kaitseprillid

Ainuke viis olla töökohal silmakahjustuste eest täiesti kaitstud on õigete silmakaitsmete kandmine 100% tööajast. Selleks peab kandja olema oma silmakaitsmega rahul. See peab hästi istuma, pakkuma tööülesande jaoks õiget kaitset ja ebaoluliseks ei tohi pidada ka õiget stiili!

  • Kaitseprillid – peavad olema küljekaitsega. Teatud prille saab kasutada tavaliste prillide peal. Läätsed on valmistatud löögikindlast polükarbonaadist.
  • Korvprillid – sobivad kemikaalipritsmete ohu korral või keskkonnas, kus on palju lendavaid osakesi.

Vaata lisaks Zekler’i veebilehelt.

Hingamiskaitsed

Hingamiskaitsed

Filtreerivaid poolmaske kasutatakse, et takistada kahjulike osakeste sattumist hingamisteedesse. Selleks, et osata valida õiget tüüpi filtreerivat poolmaski, on oluline teada milliseid osakesi ümbritsevas keskkonnas leidub ning millises kontsentratsioonis neid esineb. Selleks, et mask saaks optimaalselt kaitsta, on tähtis ka selle mugav ja paindlik sobitamine näo laiuse, kujuga jne, et osakeste sisseimbumine oleks takistatud. Zekleril on olemas filteerivate poolmaskide sortiment, mis sobib perfektselt, kui soovitakse mugavalt töötada ohtlikes keskkondades, kus sellist tüüpi kaitse on nõutav.

Vaata lisaks Zekler’i veebilehelt.

Visiirid

Visiirid ja lisad

Zekler’i visiirisüsteemi saab kombineerida Zekler 400 seeria peasangaga ja kiivrisangaga ning eraldi peakinnitusega. On olemas ka eraldi kinnitus kiivrile monteerimiseks, kui kuulmiskaitset ei kasutata koos kaitsekiivriga.

Vaata lisaks Zekler’i veebilehelt.

Keevitusmaskid

Keevitusmaskid

Kaitsevad optimaalselt kogu nägu – nii silmi, kõrvu kui ka kaela. Arodünaamiline disain juhib ära keevitamisel tekkiva suitsu. Valikus on automaatselt tumendatavad, tulekindlast plastist, jpm funktsioonidega keevitusmaskid.

Vaata lisaks Zekler’i veebilehelt.

Meediafailid

Saada päring

Vaata lisaks