L.Brador hooajalised tööriided ja uudistooted

L.Brador uus tootekataloog sisaldab tooteid nii 2022. aasta kevadeks kui sügiseks. Tunneta erinevust ja tule LUNA GROUP äriklienditeenindustesse proovima!

Kataloogist leiad L.Brador stretš kollektsiooni WorkMove – ainulaadne professionaalidele mõeldud stretšpükste valik. Uudisena on Rootsi kvaliteetbränd toonud turule WorkMove Aereo kõrgnähtavusega tööpükste mudelid: 1071PB ja 1072PB meestele ning 1072PB-W naistele. L.Brador 1050PB Momentum tööpükstele lisaks on nüüd saadaval ka uued 1030P Momentum tööpüksid, mida saab pidada üheks lemmik teenistuspüksteks.

Leia oma erialale sobivad tööpüksid ja koge erinevust. Mõistagi on kvaliteetne tööriie vastupidav, kuid täiusliku funktsionaalsuse ja sobivuse tagavad tööriided, mis vastavad profi ja tema konkreetse kutseala nõudmistele. Uues L.Brador tootekataloogist leiad ka tööriideid, mis on spetsiaalselt erinevatele kutsealadele komplekteeritud.

Loomulikult leiad infot ka kõrgnähtavusega tööriiete valikust, Stay Active / Stay Warm kontseptsioonist, Workdryst ja Winterguardist ning paljust muust.


Kõik L.Brador tööriided järgivad väga selget kontseptsiooni – tööriided, mis muudaksid iga profi tööpäeva turvalisemaks, mugavamaks ja funktsionaalsemaks. Kvaliteet, hea disain ja nutikad funktsioonid käivad alati käsikäes! Sirvi värskelt ilmunud tooteuudiseid ja uut 2022 L.Brador kataloogi.

Küsi lisa oma müügijuhilt või hakka meie kliendiks ja küsi pakkumist oma ettevõttele! LUNA GROUP asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.