GUIDE töökindad: tõhus kaitse sinu kätele!

Rootsi tunnustatud kvaliteetbrändi töökindad - täppistöödeks mõeldud kinnastest CPN kaitsekinnasteni
Töökindad
Õhukesed töökindad
Tugevad töökindad
Sisselõikekaitse
Talveks
Vettpidavad
CPN
Kemikaalikaitse

Kemikaali-, lühiajaline kaitse

Kemikaalikaitse, ja lühiajaliseks kasutamiseks mõeldud kindad, millega kaitsete käsi vedelike eest! Mõnikord on vaja kaitsta käsi nii lihtsa asja eest nagu vesi. Mõnikord aga palju hullemate ainete eest. GUIDE pakub laiaulatuslikku kemikaalikaitsekinnaste valikut, mis katab paljude kasutusvaldkondade vajadused. Nende valikus on veel palju tooteid ning kui vajate kaitset spetsiifiliste kemikaalide eest, aitame hea meelega leida just selle õige.

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

Keevitus / kuumus

Mis on meie klientide eelis?

Neil on lihtne ja mugav lahendada kõik varustusprobleemid ühe partneri kaudu!

GUIDE pakub laia valikut kaitsekindaid erinevate vajaduste ja ülesannete jaoks. Tegu on hoolikalt valitud kaitsekinnaste sortimendiga, mis pakub professionaalsetele kasutajatele ülevaatlikku, laiaulatuslikku ja põhjalikku valikut. On ainult üks inimene, kes tõesti teab mida on vaja, et ennast tööl hästi tunda. See oled sina. Selle pärast on ainult üks võimalus, kuidas sulle häid töökindaid teha. Sind kuulates. Nii lihtne ja keeruline see ongi.

Tutvu tootevalikuga ja küsi pakkumist oma ettevõttele! LUNA GROUP asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Saada päring

  • Vaata lisaks