GUIDE töökindad

GUIDE pakub laia valikut kaitsekindaid erinevate vajaduste ja ülesannete jaoks. Tegu on hoolikalt valitud kaitsekinnaste sortimendiga, mis pakub professionaalsetele kasutajatele ülevaatlikku, laiaulatuslikku ja põhjalikku valikut. On ainult üks inimene, kes tõesti teab mida on vaja, et ennast tööl hästi tunda. See oled sina. Selle pärast on ainult üks võimalus, kuidas sulle häid töökindaid teha. Sind kuulates. Nii lihtne ja keeruline see ongi.

GUIDE pakub tõhusat kaitset sinu kätele!

Rootsi kvaliteetbrändi töökindad - täppistöödeks mõeldud kinnastest CPN kaitsekinnasteni.
Töökindad

Töökindad

GUIDE töökindad kombineerivad hea haarde ja kulumiskindluse. Siit klassist leiad parimad töökindad erinevat sorti tööde tegemiseks, kus on vaja head haaret ja kaitsta käsi samal ajal, kui on vaja sõrmede liikuvust ja tunnetust. Seda tänu uutele intelligentsetele materjalidele, võimalikult vähestele õmblustele ja hästi välja töötatud istuvusele.

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

Õhukesed töökindad

Õhukesed töökindad

Elastsed, paindlikud ja õhukesed töökindad tagavad esmajoones sõrmeotsatundlikkuse, pakkudes samal ajal kätele täielikku kaitset. Need on kindad, millel on nii hea haare, tunnetus kui ka liibuvam lõige. Sobivad pigem täppis- kui lihttööks.

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

Tugevad töökindad

Tugevad töökindad

Tugevate töökinnaste valikus on kulumiskindlad mudelid, mis taluvad karme olusid ja rasket tööd. Nii võib kokkuvõtvalt öelda selles klassis olevate kinnaste kohta. Rõhku on pandud kaitseomadustele ja kulumiskindlusele. Materjalid on valitud just nendele omadustele mõeldes. Kulutage kindaid, mitte oma tervist!

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

CPN
Talveks

Töökindad talveks

Talvevoodriga kindad, mis hoiavad sooja kõigil külmadel päevadel. Nende kinnaste puhul on keskendutud sooja hoidmisele. GUIDE annab alati oma parima, et muuta kindad hoolimata voodrist ja tugevatest materjalidest nii elastseteks kui vähegi võimalik. GUIDE hoolitseb selle eest, et materjal oleks paindlik ja vooder võimalikult õhuke, jätmata sealjuures tähelepanuta kinnaste soojapidavust.

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

Vettpidavad

Vettpidavad töökindad

Vettpidavad kindad, mis hoiavad käed kuivad ja soojad. Lahenduse leidmine olukorrale, kus tuleb töötada märgades tingimustes, ilma et käed külmetama hakkaksid, on tõeline väljakutse. GUIDE’i vettpidavate kinnaste seast leiate alternatiive nii pehmemateks kui ka pakaselisemateks ilmadeks. Tähtsad omadused on ka hea haare, hea sõrmeotsatundlikkus ja stabiilsed materjalid. Soojade ja kuivade kätega on alati parem töötada!

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

Sisselõikekaitse

Sisselõikekaitse

GUIDE pakub suurimat lõikekindlust kaasaegsete lahendustega. Arendustegevustega liigutakse aina edasi ning tänaseks päevaks on paindlikud ja pehmed lõikekaitsekindad saadaval enamiku vajaduste jaoks. GUIDE’i arvates ei ole mingit põhjust turvalisuse osas kompromisse teha. Nende eesmärk on pakkuda igal kasutusalal asjakohast kaitset.

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

Kemikaali-, lühiajaline kaitse

Kemikaali-, lühiajaline kaitse

Kemikaalikaitse, ja lühiajaliseks kasutamiseks mõeldud kindad, millega kaitsete käsi vedelike eest! Mõnikord on vaja kaitsta käsi nii lihtsa asja eest nagu vesi. Mõnikord aga palju hullemate ainete eest. GUIDE pakub laiaulatuslikku kemikaalikaitsekinnaste valikut, mis katab paljude kasutusvaldkondade vajadused. Nende valikus on veel palju tooteid ning kui vajate kaitset spetsiifiliste kemikaalide eest, aitame hea meelega leida just selle õige.

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

Keevitus / kuumus

Keevitus ja kuumus

Kindamudelid, mis pakuvad kaitset kuumades tingimustes. Töö kuumades tingimustes nõuab kõrge kvaliteediga kaitsekindaid. Nahk on eripargiga, et kõrge temperatuuri juures mitte kokku tõmmata või kõvaks muutuda. Olenemata sellest, kas esmajoones on tarvis sõrmeotsatundlikkust tööks traatidega või kaitset kõrge temperatuuri eest, ei saa unustada, et tähtsad on ka kinnaste elastsus ja hea istuvus sõrmede liikuvuse tagamiseks.

Vaata lisaks GUIDE veebilehelt.

Meediafailid

Saada päring

Vaata lisaks