Uus FEIN Tool Tips kataloog on loodud metallivaldkonna professionaalile

FEIN elektritööriistasüsteemide abil saab iga metallivaldkonna professionaal teha kvaliteetset tööd ja oma tootlikkust optimeerida. Juba üle 150 aasta on FEIN profinõudmistest lähtudes pakkunud parimaid lahendusi, mis ühendavad inimesed, masinad ja protsessid esmaklassiliste elektritööriistasüsteemide loomiseks.

Erinõuete täitmiseks metallitöötluses pakub FEIN enam kui 50 erimasinast ja 4500 lisaseadmest koosnevat valikut, mida pidevalt optimeeritakse ja laiendatakse. Nii saad ühest allikast täiuslikult kooskõlastatud üldlahenduse, millele on võimalik igas olukorras toetuda – alates saagimisest, lihvimisest, lõikamisest ja poleerimisest kuni puurimise ja kruvikeeramiseni. Ja nagu ikka – ohutus ja kasutajamugavus on fookuses! FEIN tootearenduses on proffide tervise kaitse ja väheväsitav töö esmase tähtsusega.

Teise kvartali eestikeelsest Tool Tips kataloogist leiad hulgaliselt uudistooteid ja väärt pakkumisi. Head avastamist!


FEIN professionaalsete tööriistade sortiment LUNA GROUP äriklienditeenindustes

FEIN professionaalsete tööriistade sortimendi leiad LUNA GROUP äriklienditeenindustes. 150-aastase tööriistade arendus- ja tootmiskogemusega Saksamaa kvaliteetbränd on kõrgelt hinnatud üle maailmselt, nad on kasvanud ühes tööstustega ja neid võib pidada üheks olulisimaks teerajajaks oma alal. Tootearenduses on FEIN spetsialiseerunud puidu- ja metallitööstuse proffidele, tootevalik katab praktiliselt kõik metalli- ja puidutöötlemise vajadused. Küsi toodete saadavuse kohta oma müügijuhilt või külasta Sulle lähimat LUNA GROUP äriklienditeenindust Tallinnas, Tartus või Viljandis.