Teame, milleks kvaliteetsed töövalgustid suutelised on | MARELD


Oleme harjunud põhjamaiselt pimeda talvehooajaga. Ometi vajab töö tegemist ka nüüd ja ega töö jänes pole, et eest ära jookseb. 👏

Kvaliteetsed töövalgustid ja töölambid: neisse ei saa suhtuda kui mingitesse teisejärgulistesse ja vähetähtsatesse toodetesse. Korralik valgustus on kõige aluseks. Tööpäev algab, kui valgus süttib. Ükskõik, millised ülesanded, kokkulepped ja tegevus on planeeritud tänaseks: paigaldus, viimistlus, installatsioon, remont, valamine, kaevamine, profisport – kui soovid, et sooritus oleks täiuslikkusele võimalikult lähedal, siis vajad vastavat töölampi.

Mareldi töövalgustid on loodud ühel eesmärgil – võimaldada proffidel teha oma tööd parimal võimalikul viisil pingelistele tingimustele vaatamata. Teame, et heast valgustusest on tõesti palju kasu ja et valgus mõjutab oluliselt töövõimet. Kas teadsid, et valides töökohale sobiva valgustuse, parandad tööviljakust ning vähendad vigu? Küsides kasutajatelt nende eelistusi, ütlesid nad, et soovivad valgustitelt pikemat akukestvust, vähem kaableid ja paremat vastupidavust. Sellele ongi bränd oma tootevalikus keskendunud.

Mareld Pro Lighting kolmeks tootesegmendiks jagatud töölampide valik aitab sul leida valgustusprobleemidele õige lahenduse ja valida oma vajadustele sobivad valgustid. Nende valikust võib leida kõike alates suure vastupidavuse ja võimsa valgusvooga valgustitest kuni paindlikke ja nutikaid lahendusi pakkuvate lampideni.

Tutvu tootevalikuga ja küsi pakkumist oma ettevõttele! LUNA GROUP asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

kvaliteetsed töövalgustid