FRISTADS tööriided

90-aastase töörõivaste valmistamise kogemusega Fristads mõistab professionaalide vajadusi ning pakub funktsionaalse ja kaasaegse disainiga kvaliteetsete töörõivaste täielikku valikut. Pealaest jalatallani, aastaringseks kasutamiseks, loodud jätkusuutlikkust ja uuenduslikkust silmas pidades.

Fristads arendab pidevalt oma tooteid edasi, et rahuldada klientide vajadusi ja võimaldada rõivaste kandjatel paremini tööd teha.

Head riided parema maailma nimel

Fristads pakub laias valikus tööriideid ehituse, tööstuse ja tehnilise teeninduse valdkondade töötajatele
Teenindusvaldkond

Teenindusvaldkond

Stiil ja mugavus, mis sobib teile täiuslikult

Kui töötate tehnilise teeninduse, jaemüügi- või turustusvaldkonnas, on teil suur tõenäosus iga päev kliente kohata või vastu võtta. Teie töörõivad võiksid olla mugavad ja praktilised ning peaksid esindama teie ettevõtet parimal võimalikul viisil. Sellest jaotisest leiate ka T-särgid, särgid, polosärgid ja dressipluusid, mis sobivad kõikide Fristads töörõivastega.

Vaata lisaks Fristads kodulehelt.

Tööstus

Tööstus

Funktsionaalsus ja tulemuslikkus kogu töövahetuse vältel

Erinevates tööstusharudes tegutsevate tootekasutajatega tihedat koostööd tehes on Fristads välja töötanud tööstuse valdkonda sobivad rõivad, milles on täiuslikult ühendatud funktsionaalsus, mugavus, vastupidavus ja kaitse. Need mugavad rõivad vastavad kõrgetele tööstusvaldkonnas esitatavatele nõudmistele ning sobivad optimaalselt kasutamiseks nii väiksemates kui ka suuremates ettevõtetes.

  • Elektrostaatiline lahendus (ESD)
  • Kokkupuude toiduga
  • Puhasruumid

Vaata lisaks Fristads kodulehelt.

Ehitusvaldkonna tööriided

Ehitusvaldkonna tööriided

Klassikaline stiil moodsate lõigete ja karakteriga

Oskustöölistele mõeldud töörõivaste puhul on enam kui 90-aastane kogemus õpetanud, mis toimib ja mis mitte. Fristads teeb tihedat koostööd inimestega, kes nende rõivaid kasutavad ning pööravad erilist tähelepanu nende vajadustele ja soovidele. Koostöö tulemuseks on valik stiilseid oskustöölistele mõeldud tööriiete kollektsioone, mis pakuvad suurepärast mugavust, erakordset vastupidavust ja nutikat funktsionaalsust.

Vaata lisaks Fristads kodulehelt.

Külm, tuul ja vihm

Külm, tuul ja vihm

Maksimaalne mugavus sõltumata ilmast

Funktsionaalsed ja mugavad töörõivad muudavad tööpäeva lihtsamaks. Õige rõivavalik on eriti oluline karmide ilmastikutingimuste puhul. Kui sajab vihma, on tuuline või külm, peavad riided korralikult oma ülesannet täitma. Fristadsi suurest tootevalikust leiate töörõivad, mis aitavad teil tunda end mugavalt ning hoida keha kuivas ja soojas kogu päeva, olgu ilm milline tahes.

Vaata lisaks Fristads kodulehelt.

Naisterõivad

Naisterõivad

Mugavus, funktsionaalsus ja naistele sobivad lõiked

Fristads lõi esimese naistele mõeldud töörõivaste kollektsiooni 40 aastat tagasi. Nüüd on naisterõivaste valik laiem kui kunagi varem. Brändi professionaalsete töörõivaste kollektsioon naistele pakub kandjale kõiki vajalikke funktsioone ning rõivad on seejuures naistele sobiva lõikega. Enamik tooteid on meestele mõeldud mudelite täpsed vasted.

Vaata lisaks Fristads kodulehelt.

Kõrgnähtavus

Kõrgnähtavus

Ohutus, mugavus ja hea märgatavus iga ilmaga

Kui nähtav olemine on teie töökohal otsustava tähtsusega, aitavad Fristadsi kõrgnähtavusega töörõivad tagada teile maksimaalse ohutuse. Rõivastes kasutatavad fluorestsentsvärvi kangad ja helkurpaelad vastavad uusimatele rahvusvahelistele standarditele ning rõivaste kõrge kvaliteeditaseme hoidmine tagab, et oleksite nähtav kõigis valgus- ja ilmastikutingimustes.

Vaata lisaks Fristads kodulehelt.

Aksessuaarid

Aksessuaarid

Täiustage oma tööriietust

Aksessuaaride tootevalik on välja töötatud eesmärgiga pakkuda teile tööl täiendavat kaitset ja mugavust. Aksessuaarid täiustavad Fristadsi rõivaste disaini ja tehnilisi funktsioone ning lisavad teie stiilile ja väljanägemisele isikupära kogu raske tööpäeva jooksul.

Vaata lisaks Fristads kodulehelt.

Tulekaitse

Tulekaitse

Kaitse ilma kompromissideta

Fristads peab kõige tähtsamaks töötaja ohutust. Valides nende tulekaitsega rõivad, saate parima kaitse vastavalt uusimatele Euroopa standarditele. Fristadsi rõivaste kvaliteedi tagamiseks viiakse läbi ka ettevõttesisesed katsed, mis hõlmavad kõike alates tugevusest, rebenemis- ja hõõrdekindlusest kuni tegeliku kasutatavuse ja kasutajamugavuseni. Laiast valikust on lihtne leida tulekaitsega töörõivaid, mis sobivad teie ametikoha ja töö riskihinnanguga ning suurendavad teie ohutust.

Vaata lisaks Fristads kodulehelt.

Vaata lisaks