Jätkusuutlikkuse omaks võtmine | TengTools

Tööriistu on valmistatud miljoneid aastaid ja see on igapäevaelu lahutamatu osa. Pole saladus, et kaasaegne tootmine ja tarbimine on keskkonna seisukohast probleemne ning tööriistatööstus pole siinkohal erand. Siiski vajame igapäevaelus tööriistu, et pikendada juba toodetud asjade eluiga ning parandada neid, mis enam planeeti ei teeni.

TengToolsi „Get Organised“ kontseptsiooni üks põhiidee on see, et iga kord, kui tööriist kaob tuleb see asendada ning see avaldab negatiivset mõju keskkonnale ja tekitab kulutusi, mida oleks saanud vältida.

Tööriistade korrektne hoiustamine on oluline pikaealisuse seisukohast – nii vähendad nende kulumist ja kahjustamist. Lisaks kaitseb nõuetekohane hoiulahendus ka liigniiskuse ja äärmuslike temperatuuride eest.

Kvaliteetsed käsitööriistad on pikema kasutuseaga. Ja mõistagi, mida kauem saad tööriista ettenähtud tasemel kasutada, seda parem.

Loe lisaks TengToolsi veebilehel ilmunud uudisest: „Jätkusuutlikkuse omaks võtmine – jõupingutused jäätmete vähendamiseks ja ressursside säilitamiseks.“

Kvaliteetset ja vastupidavad TengToolsi tööriistad ja tööriistade hoiustamislahendused leiad LUNA GROUP äriklienditeenindustest Tallinnas, Tartus ja Viljandis. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.