Ettevõttest

LUNA GROUP Estonia AS on ehitus-, tootmis-, tööstusettevõtetele premium-klassi tööriistu ja isikukaitsevahendeid pakkuv ettevõte. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti. Tegutseme Eesti turul alates aastast 1998 (B&B Tools Estonia AS), pakkudes laia valikut tööriistu, masinaid, tööriideid ning töökaitsevahendeid. Luna kuulub Skandinaavia ettevõtte Bergman & Beving Gruppi, mille 2018/2019 majandusaasta käive oli 371 mln eurot. Grupis töötab ligikaudu 1000 inimest.

Meie klientide eelis

Mis on meie klientide eelis? Neil on lihtne ja mugav lahendada kõik varustusprobleemid ühe partneri kaudu.

Riided, kindad ja jalanõud

Oma brändid

Tänu laiale tööriistu, seadmeid, riietust ja kaitsevahendeid hõlmavale tugevate kaubamärkide valikule ning asjakohasele nõustamisele teeme oma klientide argipäeva lihtsamaks, ohutumaks ja tulusamaks. Luna fookuses on kontserni oma brändide arendus ja turundus – Teng ToolsMareldLimit, Grunda, LunaL.BradorGuideZeklerCresto. Lisaks leiavad kliendid meie valikust palju teisi maailmaklassi brände nagu Hultafors, Knipex, Wera, Stanley, 3M, Fristads, Blakläder, Ansell, Sievi, Giasco jpt.

Innovatiivsed lahendused

Ettevõtte jaoks on oluline järjepidev meeskonna koolitus, messide külastamine ja osalemine. Luna meeskonna ambitsiooniks on olla oma valdkonna liider. Soovime tuua uusi ja innovatiivseid lahendusi Eesti ehitus- ja tööstussektorisse, mis tagavad turvalise tööprotsessi ja efektiivse tootmise. Olenevalt kliendist saame pakkuda lahendusi nii projektipõhiselt kui ka individuaalselt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.