Ettevõttest

LUNA GROUP Estonia AS on ehitus-, tootmis-, tööstusettevõtetele premium-klassi tööriistu, tarvikuid ja isikukaitsevahendeid pakkuv ettevõte. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti. Tegutseme Eesti turul alates aastast 1998 (B&B Tools Estonia AS), pakkudes laia valikut tööriistu, kinnitustarvikuid, masinaid, tööriideid ja töökaitsevahendeid. LUNA kuulub Skandinaavia ettevõtte Bergman & Beving Gruppi, mille 2021/2022 majandusaasta käive oli 440 mln eurot. Grupis töötab ligikaudu 1300 inimest. Tegutseme 25 erinevas riigis ja omame 39 omabrändi.

Meie klientide eelis

Mis on meie klientide eelis? Neil on lihtne ja mugav lahendada kõik varustusprobleemid ühe partneri kaudu.

Oma brändid

Tänu laiale tööriistu, seadmeid, riietust ja kaitsevahendeid hõlmavale tugevate kaubamärkide valikule ning asjakohasele nõustamisele teeme oma klientide argipäeva lihtsamaks, ohutumaks ja tulusamaks. LUNA GROUP fookuses on kontserni oma brändide arendus ja turundus – Teng ToolsMareldLimit, Grunda, LunaL.BradorGuideZeklerCresto. Lisaks leiavad kliendid meie valikust palju teisi maailmaklassi brände nagu Hultafors, Knipex, Wera, Stanley, 3M, Fristads, Blakläder, Ansell, Sievi, Giasco jpt.

Innovatiivsed lahendused

Ettevõtte jaoks on oluline järjepidev meeskonna koolitus, messide külastamine ja osalemine. LUNA GROUP meeskonna ambitsiooniks on olla oma valdkonna liider. Soovime tuua uusi ja innovatiivseid lahendusi Eesti ehitus- ja tööstussektorisse, mis tagavad turvalise tööprotsessi ja efektiivse tootmise. Olenevalt kliendist saame pakkuda lahendusi nii projektipõhiselt kui ka individuaalselt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

 

Masinate garantiiremont

Kvaliteetse masina ostmine näitab, et mõtlete kaugemale tulevikule. Investeering tasub ennast ära, kui paigaldate masina korrektselt ja hoiate seda kogu tööea jooksul heas seisukorras.

Logotamine

Oleme Põhjamaade juhtiv ehitus- ja tööstussektori professionaalsetele kasutajatele mõeldud isikukaitsevahendite müüja. Peame iseenesestmõistetavaks, et pakume ka kvaliteetset töörõivaste logotamise teenust. Kuna töörõivaste varud on meil koheselt olemas, hoiame tarneajad lühikesena.

Kukkumiskaitse rakmete kontroll

Vastavalt Euroopa standardile (EN 365:2004) peavad kukkumiskaitse-, tugi- ja evakuatsioonivahendid vähemalt iga 12 kuu järel läbima perioodilise kontrolli.

Elektroonilised laohoidjad

LUNA GROUP tootevalikkuse lisandusid elektroonilised laohoidjad. Kas sinu ettevõttes on rohkelt töökäsi, kes igapäeva töös kaitsekindaid kannavad või tööriistu kasutavad? Automatiseeritud lahendus annab sulle meelerahu ja kindluse, et saaksid keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele.