Köögi- ja puhastustarvikud

Laiaulatuslik köögi- ja puhastustarvikute valik brändidelt nagu Ajax, Flexit, Grumme, Grunda, Kron, Katrin, Nilfisk, Rubbermaid, Strovels, Vikan, Vileda

Siit leiate kõik köökides ja puhastamiseks vajalikud tooted alates ühekorratarvetest, nagu pühkepaber, seebist ja nuustikutest ning lõpetades toidu, kontoritarvete ja jäätmemahutitega ning survepesurite, puhastusmasinate jms jaoks vajalike tarvikutega. Meeldivast ja mugavast töökohast pole midagi paremat ning siit leiate tooted, mis aitavad hoida töökoha korras või tagada mõnusad puhkepausid. Pakume tooteid usaldusväärsetelt tootjatelt, nagu Katrin, Nilfisk Vileda, Wettex, Ajax, Yes, Gevalia ja Grunda.

Tootekategooriad ja -sortiment: prügikastid ja prügikotid, ühekorratarbed, majapidamistarbed, kodumasinad, survepesurid, puhastusained, puhastusmasinad, koristusvahendid, paberrätikud.


Tutvu tootevalikuga ja küsi pakkumist oma ettevõttele! LUNA GROUP asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Saada päring

Küsi pakkumist multiblokis
  • Vaata lisaks