Sievi turva- ja tööjalanõud

Paremad kaitse- ja kandmisomadused, kaasaegne disain, tooteuuendused vastavalt tänapäevastele muutuvatele vajadustele
Töökingad
Kuumakindlad tööjalanõud
Kummikud
Sandaalid
Poolsaapad
Säärsaapad
Kotad
Talvesaapad
Lisad
Turvata töökingad

Mis on meie klientide eelis?

Neil on lihtne ja mugav lahendada kõik varustusprobleemid ühe partneri kaudu!

Sievi on professionaali valik

Sievi laiaulatuslik kollektsioon hõlmab jalatseid alates rasketesse tingimustesse sobivatest saekaitsekingadest ja lõpetades teenindusalade stiilsete tööjalatsitega. Igasugusteks töö- ja ilmastikutingimusteks on olemas turvaline Sievi lahendus!

Turvajalatsite tähtsaim omadus on kaitsta kasutajat tööõnnetuste eest. Sievi turvajalatsites kasutatakse varbakaitseid kolmest eri materjalist: teras, alumiinium ja komposiit. Täiendavat kaitset pakub naelaleastumiskaitse, mis võib olla kas komposiittekstiilist või terasest. Kollektsioonis on nüüd ka tooteid uue komposiittekstiilnaelakaitsega, mis on välja arendatud selleks, et kaitsta jalga veelgi peenemate naelte eest.

Turva- ja tööjalatseid hoitakse sageli kaua jalas, seetõttu peavad need olema ka väga mugavad. Sievi jalatsite suurepärane kandmismugavus luuakse näiteks FlexEnergy paindosa , memory foam hüppeliigesekaitse ja mitmesuguste sisetaldade abil. Sievi arendatud, jalatsite kandmismugavust suurendavate omaduste hulka kuuluvad ka mh. SieviBalance® keerdjäigasti ning Sievi 3D-Dry® vooder.

Küsi tööjalanõude saadavuse kohta LUNA GROUP äriklienditeenindustest või müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Saada päring

  • Vaata lisaks