Zekler 1500 poolmaski saad enda näokuju järgi valida | Tooteuudis


PUHTAM ÕHK – PAREM HINGAMINE

Nüüd saad õhu puhtamaks muuta igas töökohas. Zekleri uue tootesarja 1500 filtreerivad poolmaskid pakuvad erakordset mugavust ja kinnituvad täiuslikult näole. Suurepäraselt toimiv filtermaterjal võimaldab kandjal kergemini hingata ja muudab ohtlikes keskkondades töötamise ohutumaks.


PEAPAELAD

Mugavad ja lateksivabad peapaelad tagavad maksimaalse mugavuse.


VOLDITAVUS

Kolmest volditavast osast koosnev konstruktsioon võimaldab maski täiuslikult näole sobitada.


SUURUSTE VALIK

Saadaval kahes suuruses (S ja M/L), tagamaks maski korralikult näole kinnitumise ja mugavuse.

Zekler 1500 poolmask

 UUS VÄLJAHINGAMISKLAPP

Meie seni parima toimivusega väljahingamisklapp.

 TOIMIVUS

Kõrge kaitsetase tänu suurele filtreerimistõhususele ja vähesele hingamistakistusele.

 NINATIHEND

Elastne ja mugav ninatihend.

Selle moodsa disaini, kvaliteetsete materjalide ja vähese hingamistakistuse kombinatsiooniga astub Zekler hingamisteede kaitse vahendite valdkonnas järgmisele tasemele. Uue sarja 1500 tooted on välja töötatud eesmärgiga pakkuda maksimaalset mugavust ja on saadaval kahes suuruses, võimaldamaks kasutajatel maski enda näokuju järgi valida. Filtermaterjal kaitseb nii peene tolmu kui ka tahkete ja vedelate osakeste eest, ning maksid on loodud ühilduma ka silmakaitsevahenditega. Zekleri tootesari 1500 koosneb kuuest tootest kaitseklassidega FFP2 ja FFP3.

Tutvu uue tootevalikuga LUNA GROUP äriklienditeenindustes ja küsi pakkumist oma ettevõttele! Meie asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.