Veebruar 2019 | Luna tooteuudised


Momendikordisti HT3-1000 | Norbar

Norbar HandTorque® HT3-1000 on robustne ja kompaktne momendikordisti, millel on suur ülekandetegur ja mis on välja töötatud kitsas ruumis kasutamiseks. Kindel ülekandearv 5:1 võimaldab seadistada täpselt ettenähtud pingutusmomendile.

Momendikomplekt HT ja Nortorque | Norbar

Norbar momendikomplekt koosneb momendikordistist ja momentvõtmest ning võimaldab rakendada pöördemomenti kuni 4000 Nm. Momendikordisti on varustatud tagasilöögitõkkega (AWUR), momentvõtmena on kasutatud Nortorque kahepoolse skaalaga mudelit. Komplekti kuulub ka üleminekukinnitus SpinNor, mis hõlbustab ja kiirendab momendikordisti ja momentvõtme omavahelist ühendamist.

Akulaadija SPI15 | Schumacher

Schumacher täisautomaatne akulaadija/hoolduslaadija.

Akulaadija SPI1224 | Schumacher

Schumacher täisautomaatne 12V/24V akulaadija.

BOOSTER CT juhtmevaba stardiabi | Schumacher

Schumacher praktiline juhtmevaba stardiabi 12V ja 24V auto-, paadi-, ehitusmasina vms akule.

Suletud voolikukerija suruõhuvoolikule Hi-Vis | Cejn

Cejn voolikukerija suruõhuvoolikule. Suur läbivool, väike rõhulangus. Aeglane ja ohutu sissekerimine. Robustne ehitus. Pehme stopperkuul minimeerib ohtu kukkumisel.

Cejn Hi-Vis voolikukerijad on komplekteeritud isehelenduva voolikuga, mis põrandal silma torgates komistamisohtu vähendab. Hi-Vis voolikukerijad on samade omadustega nagu muud Cejn’i ohutud voolikukerijad, kuid on komplekteeritud fluorestseeruva voolikuga, et töökohta veelgi ohutumaks muuta.

Niiskusemõõtja 6200 | Limit

Limit kompaktne niiskusemõõtja. Aparaati kasutatakse niiskuse määramiseks ja veekahjustuste avastamiseks puidus ja teistes ehitusmaterjalides. Samuti torude, kaablite ja armatuurterase leidmiseks kuni 40 mm sügavuselt.

Alusekaal LUW-2001 | Limit

Limit LUW-2001. U-kaal/alusekaal nelja jõuanduriga. Tööulatus 2000 × 0.5 kg. Kuvarit saab kasutada eraldiseisvana, kuid võib ka kaasasoleva kinnitusrakisega seinale kinnitada. LED-kuvar 30 mm suurte numbritega. Saab valida funktsioone nagu nullimine, taara, kontrollkaalumine, arvutamine, summeerimine ja tippväärtuse hoidmine. Lihtsaks teisaldamiseks sisseehitatud rattad. Aku ja võrguadapter/laadija kuuluvad komplekti.

Kahesuunaline kaamerapea 90° | Limit

Fikseeritud kahesuunaline kaamerapea Limit vaatluskaameratele, kaamerapea asendit saab fikseerida 40° ja 90°.

Kaamerapea 180° | Limit

180° kaamerapead on võimalik keerata käepideme nupu abil, et vaadata ka väga raskesti ligipääsetavaid kohti. Kaamerapea ja kaabel on veekindel IP67.

Rohelise kiirega ristlaseri vastuvõtja | Limit

Limit laserivastuvõtja rohelise valgusega joonlaserile koos nivoolati hoidikuga, tööulatus 35 mm.

Multiristlaser 1080-G | Limit

Limit punase valgusega multiristlaser kolme tugeva 360°-e joonega. Üks horisontaalne 360°-ne ja kaks vertikaalset 360°-st joont, mis on teineteise suhtes 90° all. Jooni saab sisse lülitada koos või üksikult. Roheline laserikiir on 4 korda nähtavam kui punane, seetõttu sobib see tööks tugevas valguses ja/või pikkade vahemaade korral.

Kombineeritud nurgik | Limit

Sisaldab Limit kaubamärgi nurgamõõtjat, nurktuge ja keskpead. Kõiki komponente saab joonlaual nihutada. Libellid nurgamõõtjal ja nurktoel. Joonlaual on skaalad: mm ja ingl toll.

IR-termomeeter 97 IP 65 | Limit

Limit kaubamärgi uus termomeeter LIMIT 97 on tugev ja vastupidav. Temperatuuri täpseks ja kiireks määramiseks mõõdetakse infrapunast kiirgust kahe punktis. Tänu kaitseklassile IP 65 talub hästi ka rasket keskkonda. Aparaati saab seadistada ühikutele °C või °F, samuti erinevatele materjalidele ja pindadele ning salvestama max- ja min-väärtust. Tänu tagantvalgustusega vedelkristallekraanile saab ka pimedas töötada. Patarei on kaasas.