Väsinud katkistest pakenditest? | ESSVE ESSBOX


ESSVE pakub oma valdkonna üht suurimat professionaalsete kinnitustarvikute tootevalikut. ESSVE sortimendis on rohkem kui 5000 toodet: 1500 erinevat kruvi, 1900 kinnitustarvikut, 650 naela, 400 ehituskeemia artiklit ja enam kui 800 erinevat kinnitamisega seotud eritoodet. Mitu tuhat erinevat tooteartiklit, mille käepärane hoiustamine on äärmiselt oluline, et tagada sujuv tööprotsess.

Kes meist ei oleks väsinud katkistest kruvipakenditest?

ESSBOX süsteem tagab kinnitusvahendite üle täieliku kontrolli ja kindlustab, et profi jaoks vajalikud vahendid on alati täpselt vajalikus kohas. ESSBOX on kinnitusvahendite hoiustamis- ja transpordisüsteem, mis koosneb kohvrist, karpidest, autoriiulitest ning erinevatest lisatarvikutest. Kohvri saab igaüks ise täita just nende kinnitusvahenditega, mida on konkreetsel päeval tööülesannete täitmiseks tarvis. Kiiresti, lihtsalt ja paindlikult.

ESSVE brändist lähemalt

Oma juhtpositsiooni professionaalsete kinnituslahenduste valdkonnas on ESSVE saavutanud eelkõige tänu uuendustele, mis põhinevad klientide vajaduste ja ootuste mõistmisel. Igapäevases efektiivses koostöös professionaalse ehitajaga õpitakse tundma nende vajadusi ning just ühiste arendusprojektide kaudu jõutakse arusaamisteni, mis aitavad neil luua veelgi lihtsamaid ning kasumlikumaid kinnituslahendusi.

Tutvu kinnitus- ja hoiustamislahenduste valikuga ja küsi pakkumist oma ettevõttele! LUNA GROUP asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.