Valmistu aegsasti! 2021 sügis-talve tööriiete komplekt

Õues töötades on mitmekihilisus, funktsionaalsus ja ilmastikukindlus äärmiselt oluline – vastavalt vajadusele saad kiirelt tegutseda. Fakt on ka see, et ilma võime küll prognoosida, aga dikteerida mitte. Seega valmistu aegsasti algavaks sügis-talve hooajaks ja tule proovima! Komplekteerisime klientide hooaja lemmik tööriiete komplekti. Külasta sulle lähimat LUNA GROUP äriklienditeenindust või küsi pakkumist oma müügijuhilt!

L.Brador talvejope 430P

L.Brador talvejope 430P

Mõeldud neile, kes töötavad tuule ja külma käes ning vajavad vastupidavat rõivast, mis vastab ühtlasi rangeimatele EN standardi nõuetele nähtavuse osas. Jope on välja töötatud samal põhimõttel, kui kevadine õnnestunud premium-segmendi helkurrõivaste sortiment, kuid on külma kaitseks vooderdatud ja tuule eest kaitsvate omadustega.

L.Brador tööpüksid 165PB

L.Brador tööpüksid 165PB

Voodriga tööpüksid, mida sobib kanda külmades ilmastikuoludes. Sobivad neile, kelle töö nõuab kõrgnähtavusega riietust ning kes töötavad külmas kliimas välitingimustes, kuid soovivad endiselt kasutada funktsionaalseid ja vastupidavaid tööriideid.

GUIDE töökindad 590W

GUIDE töökindad 590W

Talvevoodriga, üleni kaetud kindad, millel on kahekordse kattega peopesa. Lateksist kattekiht tagab kinda paindlikkuse ka külmal temperatuuril. Sisekülg koosneb isoleerivast akrüülist. Heaks kiidetud kontaktkuumuse 2. taseme jaoks.

  • Talvevooder
  • Lateks, kahekordne kate
  • Kontaktkuumuse tase 2
  • Veekindel
  • Suurused 7–11

Giasco Alaska S3 CI WR

Giasco Alaska S3 CI WR

Loomanahast saapad, WRU veekindla naha paksus 1,8–2,0 mm. Antibakteriaalse alumiiniumiga vildist vooder ja keel. WinTherm® kaitsekihiga soe higistamist vähendav kulumiskindel karv. TURVANINA (200 J): polümeersest komposiitmaterjalist ja mittetermiline, vastab standardile EN 12568. VAHETALD: paindlikust torkekindlast komposiitmaterjalist, vastab standardile EN 12568. STABIILNE TALD koosneb eri tihedusega polüuretaankihist, antistaatiline, vastupidav nii hüdrolüüsile (vastab standardile ISO 5423:92), süsivesinikele kui ka kulumisele, põrutust summutav ja libisemiskindel (SRC). SISETALD (5000): kolmest eri materjalist koosnev ja ülimugav, hingav, eemaldatav, anatoomiline, põrutust summutav, ESD-kaitsega ja antibakteriaalne. CI isoleeritud materjal, kaitseb kuni –17 kraadise külma eest. WR veekindlad jalatsid. Saapa kõrgus koos tallaga on 24 cm. Suurustele 38–47; jalatsi kaal suuruse 42 juures 715 g.

*Kaal on arvutatud ilma paelte ja sisetallata.