Valmis liikuvaks tööks | kaasaskantavad tööriistalahendused | TENG TOOLS

Kindlasti oled kuulnud ütlust, et ettevalmistus on juba pool võitu. Kas oled valmis liikuvaks tööks? Uues Teng Toolsi kataloogist leiad kaasaskantavad tööriistalahendused. Võta süsteemselt hoiustatud tööriistad kaasa kõikjale, kuhu vaja! Praktilisus eeskätt – nii võidad aega ja säästad raha!

Kataloogis on 20+ uut toodet kui ka eripakkumisi Teng Tools klientide lemmik toodetele.


LUNA GROUP Tallinna, Tartu ja Viljandi äriklienditeenindustest leiad täiusliku Teng Tools tootevaliku. Küsi lisa müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti!

Koosta endale kaasaskantav tööriistakomplekt

Vali tööriistakast, mida saab kombineerida Teng Toolsi transpordikäruga, või tugev tehnohoolduskohver, mis hoiab tööriistad ettenähtud kohas ka liikuva töö puhul!


Eriti-vastupidav-hooldustööriistade-komplekt-Teng-Tools-LUNA-GROUP

Eriti vastupidav hooldustööriistade komplekt

Komplekt sobib ideaalselt kõige sagedasemate tehnohooldustööde jaoks. Kõik tööriistad on süsteemselt paigutatud ja igal asjal on oma kindel koht, mistõttu on hõlbus pärast töö lõppu asju kokku pakkides kindlaks teha, ega mõni tööriist puudu pole. Kompaktset ja tugevat kohvrit on lihtne kaasa haarata, kui töö on vaja ära teha!


Teng-Toolsi-süsteem-Get-Organised-LUNA-GROUP

Ei oska otsustada, milliseid tööriistakarpe vajad? Siis vali valmis komplekt!

Vali polüstüreensisuga karbid, kui soovid säästlikku hoiusüsteemi, või täiuslik tööriistade hoiustamise lahendus – EVA-vahtplast.

Kas poleks tore alati teada iga tööriista täpset asukohta just siis, kui seda vajad? Teng Toolsi süsteemiga Get Organised on see lihtne! Kõik meie tööriistakarbid käivad klõpsuga kokku ja need saab kasutaja valitud hoiulahendusse korralikult ära panna. Teng Toolsi süsteem Get Organised võimaldab nii kaasaskantava kui ka töökojalahenduse puhul paremini ja kiiremini töötada ning säästab raha.


Teng Toolsi EVA-vahtplastiga tööriistakarbid on täiuslik valik tööriistade süsteemseks hoiustamiseks. Kolmevärviline EVA-vahtplast aitab kasutajal lihtsalt ja selgelt tuvastada, kui mõni tööriist ei ole oma kohal. Tööriistade kaduma minemisel asendustööriistade ostmine võib maksta palju raha. Kasuta Teng Toolsi süsteemi Get Organised ja väldi neid kulutusi.


Löökpadrunid-uutes-tugevates-portatiivsetes-kohvrites-Teng-Tools-LUNA-GROUP

Löökpadrunid uutes tugevates portatiivsetes kohvrites

Löökpadrunid on mõeldud kasutamiseks kõrgema väändega. Sobivad kasutamiseks elektritööriistadega. Kataloogis märgitud uued komplektid tarnitakse täielikult komplekteeritud kaasaskantavates Teng Toolsi kohvrites. DIN-standardile vastavad löökpadrunid on mõeldud kasutamiseks koos kinnitusrõnga ja tihvtiga, tagamaks suuremat ohutust pneumo- ja elektriliste tööriistadega töötamisel. Seetõttu on padrunis auk, kuhu tuleb panna lukustustihvt, mis takistab padrunil tööriista kasutamise ajal vibratsiooni toimel ära tulemist.


Koosta-endale-töökojatööriistade-komplekt-Teng-Tools-LUNA-GROUP

Koosta endale töökojatööriistade komplekt

Vali töökoja jaoks sobiv ratastel tööriistakäru ja koosta tööriistavalik vastavalt oma vajadustele. Pole tarvis raisata ruumi tööriistadele, mida sa ei vaja!