Uus Luna Tools käsitööriistade tootekataloog | LUNA TOOLS

Kujuta ette, mida võiksid korda saata, kui sul oleksid selleks õiged töövahendid. Käsitööriistad, mis vastavad sinu kui professionaali nõudmistele ja aitavad sul asju teha täpselt nii nagu soovid. Kujutle paremat, sujuvamat ja loovamat tööpäeva. Loovate inimeste profitööriistad ja -tarvikud.

Sirvi Luna Tools uusimat käsitööriistade tootekataloogi siit ja küsi toodete saadavuse kohta LUNA GROUP müügijuhilt!


TOOTEUUDISED JA – ARENDUSED


LUNA PUUSEPAHAAMRID

Esimene haamer müüdi 1917. aastal. Sellest hetkest alates on Luna Tools koos põhjamaade käsitöölistega pidevalt haamrite sortimenti arendatud. Ergonoomiline käepide tagab kindla haarde iga ilmaga: kasutatud materjalid ja disain tagavad kindla käsitluse nii vihmastes kui külmades tingimustes. Kõiki haamreid on võimalik kinnitada kukkumiskaitse turvakinnitustega tagamaks ohutuse töökohal.LUNA LÖÖGIRIISTAD

Luna Tools lai löögiriistade sortiment vastab paljudes erivaldkondades töötavate proffide, sh puuseppade, metallitöötlejate, ventilatsiooniseadmete paigaldajate ja hooldajate vajadustele. Materjalivalik, tööriistade ergonoomilisus ja vastupidav konstruktsioon tagavad kindla käsitluse ja haarde iga ilmaga. Kõigil löögiriistadel on riputusavad, mille külge saab hõlpsalt kinnitada kukkumiskaitse seeria erinevat tüüpi rihmasid ja kinnitusvahendeid.


LUNA MÕÕDULINDID

Luna Tools mõõdulindid taluvad põhjamaade kõige karmimaid tingimusi. 3-, 5- ja 8-meetristel mõõdulintidel on täpsuse mõõtmiseks kõrgeim tolerantsiklass. Tooted on kaetud vastupidava kaitsekattega, mis vähendavad kasutamisest tingitud kulumist ka raskemate tööde puhul. Täiendav mõõteskaala lindi alumisel küljel (30/45/60 cm) hõlbustavad seinakarkassi paigaldamist jne. Kõiki mõõdulinte on võimalik kinnitada kukkumiskaitse turvakinnitustega tagamaks ohutuse töökohal.


LUNA UNIVERSAAL- JA MURTAVA TERAGA NOAD

Luna Tools universaalsed ja murtava teraga noad on välja töötatud eri tüüpi materjalide lõikamiseks. Noad on varustatud äärmiselt teravate ja vastupidavate SK2H teradega. Täiendava turvalisuse ja mugavuse tagamiseks leiab tootevalikust ka mudelid, millel on automaatselt sissetõmmatav tera. Kõigi nugade käepidemetes on riputusavad, mille külge on saab kinnitada kukkumiskaitse turvakinnitused tagamaks ohutuse töökohal.


LUNA KIRVED

Luna Tools pakub laia valikut kirveid: väikestest kirvestest, mis sobivad suurepäraselt aiatöödeks, väiksemate puude peeneks tükeldamiseks, suuremate kirvesteni, millega jämedamaid puid langetada jne. Valikus on nii hikkoripuust ja tugevdatud klaaskiust valmistatud käepidemetega kirved. Haarde kohas on spetsiaalne töötlus, mis tagab kindla haarde iga ilmaga. Painutatud kujuga kirvevarred on ergonoomilised ja tagavad suurema löögijõu. Sepistatud kirveterad on stantsitud paljude löökidega, mis annab kõrge kvaliteedi ja hea teravuse. Kõik kirved tarnitakse vastupidavate nahast terakaitsetega. Kõigi kirveste käepidemetes on riputusavad, mille külge on saab kinnitada kukkumiskaitse turvakinnitused tagamaks ohutuse töökohal.


LUNA KÄSISAED

Luna Tools tootevalikusse kuuluvad käsisaed on valmistatud erinevat tüüpi disainiga, mis vastavad erinevatele nõuetele. Luna Tools käsisaed on vastupidavad, 2-osaliste käepidemete, kvaliteetsetest materjalidest valmistatud ja spetsiaalse terituse ja karastatud hammastega. Kõigi saagide käepidemetes on riputusavad, mille külge on saab kinnitada kukkumiskaitse turvakinnitused tagamaks ohutuse töökohal.


LUNA PITSKRUVID

Luna Tools pitskruvide valikus on nii kiirseadistatavad ühekäe pitskruvid kui ka tugeva keermega pitskruvid. Tooted on disainilt paindlikud ja vastupidavad. Tootearenduse fookuseks on tagada kindel haare ja mugav käsitlus. Pitskruvide käepidemetes on riputusavad, mille külge on saab kinnitada kukkumiskaitse turvakinnitused tagamaks ohutuse töökohal.


LUNA ZERODROP™ kukkumiskaitse omadustega turvakinnitused

Käsitööriistade jaoks sobivate kukkumiskaitse omadustega turvakinnituste leidmine võib olla aeganõudev ja keeruline. Luna Tools tugineb sajandipikkusele tööriistade valmistamise kogemusele ja on arendanud praktilised turvalahendused kõigile proffidele, kes kõrgustes töötavad. Luna tööriistadele mõeldud turvakinnituste tootevalik tagab ohutuse töökohal, olenemata sellest, millist tööd teete.