Uus kukkumiskaitsetoodete kataloog ehitusele ja tööstusele | CRESTO

Et saaksid kõrgustes ohutult ja tõhusalt töötada, pead teadma igas töökohas esinevaid ohte ja tegureid. Kui need on selgeks tehtud, saad oma töökeskkonnas kasutatavate meetodite alusel valida endale sobivaima varustuse.

Teed tööd tihti katustel?

Katustel töötades on ülioluline, et liikumine ei oleks piiratud ja töökeskkond oleks turvaline. Siit leiad valiku katusetöödeks ettenähtud kukkumiskaitseid ja komplekte. Kui teed tööd järsu kaldega katusel, siis soovitame Worker Roofer Pro komplektile lisaks kasutada täiendavat ohutusköit julgestuseks.


töö katusel

Töötad tõstukil?

Kitsas ruumis, mitme meetri kõrgusel töötades on lihtsus, kiirus ja optimeeritud töövõtted äärmiselt olulised. Varustus peab olema kerge ja hõlpsasti kasutatav. Tutvu valikuga.


töö tõstukil

Töö tellingutel

Kuigi tellingute kasutamine lihtsustab tööd kõrgustes, peab iga kõrgustöötaja tellingute ehitamisel kasutama kukkumiskaitseid. Milliseid soovitame? Vaata lähemalt siit.


töö tellingutel

Erinevad kukkumiskaitsed tööstustele

Tööstuskeskkonnas kasutatav kaitsevarustus peab olema mitmekülgne ja vastupidav. Paljude erinevate tööolukordade tõttu peab kõrgustöötaja kasutama varustust, mis on üheti kerge ja hõlpsasti kasutatav erinevates rakendustes ja konstruktsioonides. Tutvu valikuga siit.


Kukkumiskaitsed tööstustele

Lisainfot erinevate kukkumiskaitsetoodete kohta saad LUNA GROUP klienditeenindusest ja müügijuhtidelt üle Eesti. Meie asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.