Üleminek Versaflo süsteemile | 3M

3M Versaflo motoriseeritud respiraatorid

Tere tulemast mugavustsooni!

3M™ Versaflo™ motoriseeritud respiraatoreid kasutades säästad raha. Tooted on nüüd müügil LUNA GROUP Tallinna, Tartu ja Viljandi äriklienditeenindustes. Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust!3M™ Versaflo™ motoriseeritud respiraatori stardikomplekt TR-619E

Peenosakeste, häirivate lõhnade, gaaside ja aurude filtreerimiseks.

3M™ Versaflo™ motoriseeritud respiraatori stardikomplekt TR-819E

Peenosakeste, häirivate lõhnade, gaaside ja aurude filtreerimiseks. Sobib kasutamiseks teatud plahvatusohtlikes keskkondades.

Mugavus kogu vahetuse ajaks

Motoriseeritud respiraatorisüsteemid muudavad ohtlikus keskkonnas töötamise mugavamaks. 3M™ Versaflo™ puhurid reguleerivad automaatselt õhuvoolu, et kompenseerida filtri täitumist ja tagada ühtlane filtreeritud õhu vool kogu vahetuse vältel – see aitab töötajatel ennast mugavalt tunda.

 • Intuitiivne kasutamine
  Kasutaja puudutatavad osad on eristuva värviga, et hõlbustada nende leidmist.
 • Vee all puhastamine
  Saasteärastust või põhjalikku puhastust eeldava töö korral saab 3M™ Versaflo™ TR-600 ja TR-800 aku ja puhuri täielikult vee alla kasta; puhastamist lihtsustab ka puhastus- ja hoiustamistarvikute komplekt TR-653.
 • Reguleeritavus
  Töötajad saavad valida endale sobiva õhuvoolu kiiruse.
 • Valvsus
  Nähtavad ja kuuldavad hoiatussignaalid annavad töötajale märku aku tühjenemisest ja filtri täitumisest.

3M™ Versaflo™ uued valmiskomplektid

Uus komplektide valik on mugav lahendus alustavatele motoriseeritud respiraatorite kasutajatele, kuna need sisaldavad puhurit, peakaitset ja asjakohaseid tarvikuid. Valmiskomplektid lihtsustavad motoriseeritud hingamisseadmete kasutusele võtmist ja sobiva toote valimist. Ühildub Versaflo™ üldise tooteportfelliga.