Üks laiemaid mõõteseadmete valikuid turul | LIMIT


Limit mõõteseadmeid turustatakse ja müüakse praegu enam kui 25 turul üle kogu maailma. Limitil on ka üks laiemaid tootevalikuid turul, mis hõlmab kuut mõõtevaldkonda. Kui soovid töötada ülitäpsete kuid lihtsalt kasutatavate mõõteriistadega, siis vali Limit! Küsi pakkumist oma ettevõttele LUNA GROUP müügijuhilt või äriklienditeenindustest Tallinnas, Tartus ja Viljandis. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Töökoja mõõteseadmed

Tööstuses ja masinaehituses kasutatavad mõõteseadmed peavad olema parima kvaliteediga ja mõõtma 100% täpsusega. Limiti lai mõõteseadmete valik masinaehituse rakenduste jaoks sisaldab lihtsalt kasutatavaid tooteid, mis vastavad kasutajate nõudmistele. Soovime, et tooted oleksid tugevad ja kasutuses vastupidavad ning sobiksid ka rasketesse tingimustesse. Seetõttu vastab masinaehituse toodete valik kõige nõudlikumale otstarbele.

Töökoja-mõõteseadmed-Limit-LUNA-GROUP

Elektrilised testseadmed

Töötamine elektriga ning mitmesugused kontrolli- ja katsetoiminguid nõuavad täpseid tooteid, mis sobivad kõige nõudlikumasse keskkonda. Limiti tootevalikus on mitmeid lihtsalt kasutatavaid elektrilisi testseadmeid, mis vastavad meie klientide nõutavale tasemele.

Elektrilised-testseadmed-Limit-LUNA-GROUP

Laserseadmed

Täpseks tööks nii sise- kui ka välistingimustes. Termini „laser” alla liigituvad vahemaa mõõturid, punkti- ja joonelaserid ning pöörlevad laserid. Limiti tarnitavaid tooteid on lihtne kasutada ja need vastavad rangetele nõuetele.

Laserseadmed-Limit-LUNA-GROUP

Kliima- ja keskkonnaseadmed

Inimeste ja tootmise kaitsmise eesmärgil muudetakse nõudeid töökeskkonnale üha rangemaks. Limit pakub laias valikus niiskuse ja temperatuuriga seotud seadmeid. Tooted vastavad rangetele kvaliteedinõuetele ning aitavad kasutajatel saavutada parimaid tulemusi.

Kliima--ja-keskkonnaseadmed-Limit-LUNA-GROUP

Kontrollseadmed

Probleemide vältimiseks tulevikus on soovitatav igapäevast tööd sageli kontrollida. Limiti tooted vastavad kõigile tööstusstandarditele ning on lihtsad kasutada, pakkudes maksimaalset tõhusust. Tootevalikust leiate kontrollikaameraid, kõvaduse testreid, vibratsioonimõõtureid ja palju muud.

Kontrollseadmed-Limit-LUNA-GROUP

Kaalud

Täpsed, kvaliteetsed kaalud aitavad saavutada häid tulemusi. Limit pakub valikut kaale, alates mehaanilistest vedrukaaludest ja elektrilistest pakikaaludest kuni tõstukikaalude ja teisaldavate kaaludeni.

Kaalud-Limit-LUNA-GROUP