TOP! MARELD ja LIMIT top tooted


MARELD TOP TOOTED

MARELD kandelamp Illumine 700 RE IP65

MARELD kuu ostetum toode

Akutoitega lamp 700lm, väga sobiv kitsas ruumis kasutamiseks. Kaks erinevat valgusallikat, mis annavad oma väikeste mõõtmete kohta väga tugeva valguse. Liigendiga magnetjala suhtes pööratav 180°. Vastavalt vajadusele valguse reguleerimiseks on lambil dimmerdusfunktsioon. Suurepärane abiline elektrikule, torumehele ja automehaanikule.


MARELD töölamp Shine 4000 RE

MARELD uudistoode

Akuga lamp, mille uudne akutehnoloogia tagab eriti pika tööaja ja kogu tööaja jooksul konstantse valgusvoo (4000 lm  vähene pimestamine). Lampi on kerge kanda ja selle sfääriline kuppel jaotab valguse ühtlaselt. Aku säästmiseks saab kasutada võrgutoidet ja ohutuse tagamiseks on lambil avariivalgustusfunktsioon. Väga põrutuskindel parimate tulemuste saavutamiseks kinnita lamp Mareldi statiivile.


MARELD otsikulamp Halo 540 RE

MARELD 2019 klientide lemmiktoode

Põrutuskindel akutoitega otsmikulamp eriti tugeva valguse ja suumiga. Saab valida paljude valgusrežiimide vahel, samuti saab valida punast hoiatustuld. Aku laadimise ajal võib lamp töötada kolme AAA patareiga. Siseküljel olev kummikate tagab hea püsivuse peas. Kaasas aku ja USB-laadija.


Taskulamp Nimbus 1000 RE IP66

MARELD 2019 klientide lemmiktoode

Väikeste gabariitidega, kuid suure valgusjõuga (1000 lm) taskulamp. Tugev valgus kombinatsioonis ühtlase valgusjaotusega annab laia terava valguspildi. Valgusvihk on fokuseeritav. Lamp läheb lukustatud olekusse 10-15 sekundi pärast, mille järel saad lambi välja lülitada ühe nupuvajutusega ilma kõiki samme läbi vajutamata. Kaasas on aku ja laadija.


LIMIT TOP TOOTED


MÕÕTERIISTAD TÖÖKODADELE


LIMIT taskunihik 150 mm (26700500)

Klientide lemmik toode

 • Limit 4-funktsiooniline
 • Roostevabast terasest
 • Üleni karastatud
 • Mattkroomitud skaala
 • Mõõdud mm-s ja tollides
 • Nooniused 1/128″ ja 1/20mm
 • Varustatud sügavusemõõtjaga ja sisesmõõtehaaradega
 • DIN 862


LIMIT digitaalne nihik 150 mm (190140103)

Klientide lemmik toode

 • Valmistatud roostevabast terasest
 • Automaatne väljalülitus
 • 4-funktsiooniline
 • DIN 862
 • Patarei 3 V tüüp CR2032

KLIIMA- JA KESKKONNAMÕÕTERIISTAD


LIMIT termokaamera 98 (272840406)

Mõõtevahemik -50° kuni +2200°. Limit puutevaba infrapuna profitermomeeter kuni 2200°C pinnatemperatuuri mõõtmiseks. Ergonoomiline teostus, kõrge täpsus ja kiirelt ilmuv näit. Usaldusväärne mõõtetulemus tänu kahele laserpunktile, mis tähistavad mõõteala välisservi. D:S suhe 50:1. Reguleeritav emissioonitegur. Registreerib min-, max-, keskmist väärtust ja temperatuuride vahet. Helisignaal eelseadistatud väärtuse saavutamisel. Ilma nupuvajutuseta pideva mõõtmise funktsioon, samuti infrapuna ja kontaktmõõtmine. Vedelkristallekraan suurte 12 mm numbritega ja tagantvalgustusega. Ümberlülitatav °C ja °F vahel. Andmeid saab USB kaabli kaudu arvutisse üle kanda.

Kasutatav toiduainete tööstuses, ehitiste turva- ja tuletõrjealastel ülevaatustel, plastivalamisel, asfalteerimisel, hooldustöödel tööstuses jne. Komplektis on praktiline kohver, lauastatiiv, 9 V patarei, USB kaabel, puuteandur.


LIMIT niiskusemõõtja 6101 (233840206)

Limit Lihtsalt kasutatav käes hoitav niiskusemõõtja. Puidu niiskuse mõõtmiseks surutakse kaks mõõteteravikku puidu sisse. Mõõtetulemus kuvatakse vedelkristallekraanile. Aparaadi täpsuse kontrollimiseks on kaitsekatte küljes kalibreerimisosa. Mõõteriistal on 5 mõõtepiirkonda, mida kasutatakse vastavalt mõõdetavale puuliigile. 12 mm kõrgused numbrid, ekraanivalgustus ja automaatne väljalülitumine 30 sekundi pärast. Abivahend puusepale, ehitusjärelevalvele, laudsepale, majaomanikule. Kaasas patarei.

 

ELEKTRILINE TESTIMINE


LIMIT pingetester 112 (144890209)

Enimmüüdud toode elektrivaldkonnas

Limit Pingeindikaator ja summeriga juhtivusetester. Eristab ka ühefaasilise süsteemi faasi ja nulli. Testib faasijärjestust, et määrata 3faasiliste mootorite pöörlemissuunda. Rikkevoolukaitse kontrollifunktsioon. Näitab alalispinge polaarsust – kas pluss või miinus. Sisseehitatud taskulamp. Pistikupesa kontrollimisel ühe käega hoitav. Automaatne sisse- ja väljalülitamine. Komplektis on otsakukaitse, patareid ja kasutusjuhend.

Isolatsioon CAT IV 600 V vastavalt IEC 61010 nõuetele. Veekindlus vastavalt IP 65 nõuetele. Tegelikku pinget näitavad kuvar ja valgusdioodid.


LIMIT kontaktivaba pingesdetektor 100 (145010104)

Enimmüüdud toode elektrivaldkonnas

Limit pingedetektor kaablite ja seinakontaktide kontrollimiseks ning kaablikatkestuste leidmiseks. Eristab faasi nullist. Ei vaja vahetut kontakti. Hoia mõõteotsakud kaabli või kontakti pindade lähedal. Helisignaali saab välja lülitada. Automaatne ja käsitsi väljalülitus. Isolatsioon CAT IV 1000V. Tarnitakse koos patareidega.

LASERSEADMED


LIMIT ristlaser 1001-G (roheline) 178620126

Ehitajate lemmik 2019 aastal

Limit ristlaser Limit tugeva rohelise laserikiirega, mis on 4 korda nähtavam kui punane kiir. Kompaktne mudel taskuformaadis. Üks vertikaal- ja üks horisontaaljoon. Vertikaaljoon ulatub 90 kraadi lakke. Isenivelleeruv ja magnetilise pendlisummutiga. Jooni saab sisse lülitada koos või üksikult. Kaldjoone saamiseks on isenivelleerumist võimalik välja lülitada. Pendli mehaaniline lukustamine toimib pealülitina ja transpordikaitsena. 2 laserdioodi, klass 2M, 15 mw, 515-520 nm. Väljas või väga valges ruumis on võimalik kasutada laserivastuvõtjat (17862-0308, pole kaasas).

Tarnitakse koos seinale või statiivile kinnitatava hoidikuga, reflektortahvliga, pehme ümbrisega ja kolme patareiga AA.

 

Küsi LIMIT ja MARELD toodete saadavuse kohta LUNA GROUP äriklienditeenindustest või müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.