Spordiriietest inspireeritud tööriided | FRISTADS

Spordiriietest-inspireeritud-tööriided-FRISTADS-LUNA-GROUP-1200-min

Mis on ühist sportlasel ja profitöölisel? Liikumine, füüsiline aktiivsus ja vajadus tunda end enesekindlalt ja mugavalt pikema tööpäeva vältel. Oled sa ehitusspetsialist turnides mägironija vilumusega tellingutel või hoopis paigaldusspetsialist mööblitööstuses: kindel on see, et oled ligi 100% päevast liikvel. Kvaliteetsed ja stiilsed tööriided tagavad hea töötulemuse ja kasvatavad enesekindlust.

Disain on oluline ja täiendab tööriiete otstarvet

Tänapäeval on tööriiete üheks oluliseks fookuseks riiete disain, seejuures ei tehta järeleandmisi kvaliteedis ega funktsionaalsuses.

Fristads esitleb: sportlik tööriiete komplekt, mis paneb traditsioonid proovile!

„Me teame, et töölised soovivad end tööl mugavalt tunda, ilma et peaksid funktsionaalsuses järeleandmisi tegema. Dressid on moetööstuses läbi teinud uuestisünni ja nende kandmine ei piirdu enam ainult koduse äraolemise või trenni minemisega. Dressipluusist ja -pükstest on saanud riietusesemed, mida sobib kanda peaaegu kõikjal, isegi tööl.“

Anastasios Lappas, disaini ja innovatsiooni osakonna juht

Spordiriietest-inspireeritud-tööriided-FRISTADS-LUNA-GROUP

Fristads tõi turule uue sportliku tööriiete komplekti, mis on loodud inimestele, kes soovivad oma eripärast stiili ka tööl väljendada. Tööpüksid 2687 SSL põhinevad Fristadsi dressipükste ja retuuside varasematel versioonidel. Lisaks on turule toodud ka sobiv dressipluus, kapuutsiga jakk 7464 SSL, mille kujundus on ilma igasuguse kahtluseta ainest saanud spordimoest. Tööpüksid 2687 SSL on sportlikud püksid, mis on valmistatud vastupidavast ja pehmest venivast materjalist ning millel sääreosa on kitsam ja tõmblukuga. Mudel sobib nii meestele kui naistele. Pükstel on ka peidetavad naelataskud. Kapuutsiga jakk 7464 SSL on valmistatud hingavast ja pehmest venivast materjalist. Kujundus on saanud inspiratsiooni spordimoest, varrukatel on helkurdetailid.


Tutvu sortimendiga ja uudista sportlikke Fristads tööriideid sulle lähimas LUNA GROUP äriklienditeeninduses või küsi pakkumist oma ettevõttele. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti!