Sirvi SIEVI 2020 kataloogi: kvaliteetsed turva- ja tööjalanõud


Uusimast kataloogist leiad ulatusliku kollektsiooni, mis hõlmab jalatseid alates rasketesse tingimustesse sobivatest saekaitsekingadest ja lõpetades teenindusalade stiilsete tööjalatsitega. Igasugusteks töö- ja ilmastikutingimusteks on olemas turvaline Sievi lahendus! Küsi toodete saadavuse kohta LUNA GROUP äriklienditeenindustest või müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

 

Sievi on professionaali valik

Sievi eesmärgiks on arendada pidevalt oma toodetes innovaatilisi ja vastupidavaid lahendusi. Toodete arendamisel osaleb suur hulk ala parimaid spetsialiste. Sievil on oma tootearendus, kõrgetasemeline testimislaboratoorium ning ulatuslik testijatevõrgustik, mille abil tooteid testitakse pidevalt autentsetes töötingimustes. Lisaks parematele kaitse- ja kandmisomadustele arendatakse Sievi jalatsitele pidevalt modernset disaini ja tooteid uuendatakse vastavalt tänapäevastele muutuvatele vajadustele.

Turva- ja tööjalanõude tähtsaimad omadused

Turvajalatsite tähtsaim omadus on kaitsta kasutajat tööõnnetuste eest. Sievi turvajalatsites kasutatakse varbakaitseid kolmest eri materjalist: teras, alumiinium ja komposiit. Täiendavat kaitset pakub naelaleastumiskaitse, mis võib olla kas komposiittekstiilist või terasest. Kollektsioonis on nüüd ka tooteid uue komposiittekstiilnaelakaitsega, mis on välja arendatud selleks, et kaitsta jalga veelgi peenemate naelte eest.

Turva- ja tööjalatseid hoitakse sageli kaua jalas, seetõttu peavad need olema ka väga mugavad. Sievi jalatsite suurepärane kandmismugavus luuakse näiteks FlexEnergy paindosa , memory foam hüppeliigesekaitse ja mitmesuguste sisetaldade abil. Sievi arendatud, jalatsite kandmismugavust suurendavate omaduste hulka kuuluvad ka mh. SieviBalance® keerdjäigasti ning Sievi 3D-Dry® vooder.

Sievist lähemalt

Aastakümnete kogemus ja elujõuline tööle pühendunud perefirmakultuur ning pidev tegevuse arendamine ja uusima tehnoloogia rakendamine on siiani Sievi edu aluseks.

  • Ettevõte on asutatud 1951. aastal
  • Toodang üle miljoni paari aastas
  • Tootmisvõimsus üle 5500 paari päevas
  • Valikus enam kui 200 toodet
  • Personali üle 500 inimese
  • Kontsernikäive umbes 146 milj. eurot
  • Üle 150 000 paari ulatuv valmistoodang
  • Tootmisettevõtted asuvad Sievis ja Oulainenis