Populaarsed Cresto kaitsekomplektid

Cresto Workeri tootesarjast leiad taskukohased, ent kvaliteetsed ja mugavad kukkumiskaitsed. Workeri sarja toodete hea kvaliteet ja vastupidavus tagavad kõrgustes töötamisel vajaliku ohutuse. Et saaksid kõrgustes ohutult ja tõhusalt töötada, pead teadma igas töökohas esinevaid ohte. Kui need on selgeks tehtud, saad oma töökeskkonnas kasutatavate meetodite alusel valida endale sobivaima varustuse.

Vaata allosast, milliseid tooteid kaitsekomplektid Worker Roofer ja Worker Roofer Pro sisaldavad. Tutvu komplektidega LUNA GROUP äriklienditeenindustes ja küsi pakkumist oma ettevõttele! Meie asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Turvarakmete komplekt WORKER ROOFER

  • Katusetööde jaoks
  • 15-meetrine tööulatus
  • Polsterdatud, kiire lukustussüsteemiga rakmed

Katustel töötades on oluline luua õiged tingimused ohutuks töötamiseks. Cresto Worker Roofer kukkumiskaitsete komplekt sobib katustel töötamiseks. Komplektis on Worker Base turvarakmed, 15-meetrine reguleeritav turvatross ja ankurdustropp, mis on kõik pakitud praktilisse kandekotti.

VALDKONNAD: katusetööd, üldtööstus

Turvarakmete komplekt WORKER ROOFER PRO

  • Katusetööde jaoks
  • 15-meetrine tööulatus
  • Polsterdatud, kiire lukustussüsteemiga rakmed

Worker Roofer Pro on turvarakmete komplekt, mis sobib töötamiseks järskudel katustel.

Katusel töötades on tähtis tagada turvalised ja paindlikud töötingimused. Meie turvarakmete komplekt Worker Roofer Pro sobib neile, kes töötavad järsematel katustel. Komplektis on Worker Pro turvarakmed, 15-meetrine reguleeritav turvatross ja ankurdustropp, mis on kõik pakitud praktilisse kandekotti. Kui töötad järskudel katustel sageli, peaks Worker Roofer Pro komplekti täiustama reguleeritava tagavara julgestusköiega.

Erinevalt komplektist Worker Roofer, on sellel komplektil mugavamad polsterdatud rakmed, millel on kiire kinnitusega pandlad ja turvatross, mis on sertifitseeritud nii kukkumise kui ka toe jaoks. Meil on kõik, et tagada teile parimad ergonoomilised töötingimused.

VALDKONNAD: viilkatustel töötamiseks