Õige teravus tagab täpse lõike: T-4 Bushcraft | TORMEK


Õige-teravus-tagab-täpse-lõike-Tormek-T-4-Bushcraft-min

Tormek T-4 Bushcraft

Teritage nuge ja kirveid professionaalselt ning seadke need valmis jahipidamiseks või muulaadseks välitegevuseks. Tormek T-4 Bushcraft on mitmekülgne ja kergesti kasutatav teritusmasin. Teie otsustate, millise nurga all tera peab asetsema, ja reguleerite teritamise oma vajadustele vastavaks.


Tormek T-4 Bushcrafti abil saate teritada mitmesuguseid looduses kasutatavaid nuge, sh jahi- ja kalanuge, ning erinevaid kirveid. Teritusmasin on varustatud Tormeki algupärase käiakiviga, mille abil saate sooritada kaht eri tüüpi teritust. Saate hõlpsalt valida kahe režiimi, jämedama (pinna teralisus 220) ja peenema terituse (pinna teralisus 1000) vahel. See võimaldab teil taastada tugevasti kahjustatud tööriistu ja muuta need justkui uueks, aga ka lihtsalt nüriks läinud riistu värskendada. Lõpetades teritamisprotsessi nahkkattega hoonimiskettal, saate pinda poleerida ja eemaldada teritamisel tekkinud konarused. Selle tulemusena on teie tööriist maksimaalselt terav ja serv poleeritud, võimaldades riistal kauem vastu pidada.

Tormek T-4 Bushcraftil on tugev valutsingist raam, millega on integreeritud masina olulised komponendid, sh mootor, peavõll ja universaaltoe hülsid. Alumine korpus on valmistatud löögikindlast ABS-plastist. Selline ehitus suurendab masina löögitugevust ning muudab selle stabiilseks ja ülimalt täpseks. Tänu integreeritud käepidemele saate masinat vajaduse korral hõlpsasti teisaldada.

Nugade teritamine

Komplekti kuuluva noarakise abil saate teritada enamikku nuge. Rakise laius 45 mm (13/4″). Pikad noad peavad olema jäigad. Vähim tera pikkus 60 mm (23/8″).

Kirveste teritamine

Komplekti kuuluva kirverakise abil saate kirved teravana hoida. Kirvetera suurim pikkus 170 mm (61/2″). Sobib nii sirge kui ka kaardus serva teritamiseks.

Tormek T-4 Bushcrafti lisatarvikud

Bushcrafti komplekti kuuluvad nugade teritamiseks mõeldud rakis SVM-45 ja kirveste teritamiseks mõeldud rakis SVA-170, samuti kõik standardsed tarvikud, nagu käiatasanduskivi SP-650, nurgaseadistaja WM-200, hoonimispasta PA-70 ja Tormeki käsiraamat.

T-4 Bushcrafti on võimalik vastavalt vajadusele täiustada erisuguste tööriistade töötlemiseks vajalike rakiste ja muude tarvikutega. Näiteks saate sellega teritada peitleid, puuriterasid, kääre ja puidunikerdusriistu. Allpool on esitatud väike valik toodetest, mida me pakume. Täieliku tootevaliku leiate veebilehelt tormek.com.

 • Pika noa rakis SVM-140: sobib pikkade ja painduvate nugade teritamiseks. Rakise laius on 140 mm (51/2″) ja see hoiab õhukese tera kindlalt paigal. Vähim tera pikkus on 160 mm (61/4″).
 • Väikese noa hoidik SVM-00: võimaldab teritada väikesi nuge, näiteks nikerdus- ja taskunuge. Töötab koos rakisega SVM-45.
 • Käiakivi ühtlustamise riist TT-50: tasandab käiakivi pinna ühtlaselt kumeraks ja siledaks. See kinnitub universaaltoe külge nagu rakisedki. Mõlemas otsas on pöördnupud, mille abil tagatakse ühtlane tasandus kogu kivi ulatuses.
 • Masinakate MH-380: kaitseb masinat teritusjäätmete ja puidutolmu eest. 100% puuvill.

Tehnilised andmed

 • Mõõtmed: Laius 230 mm (91/16″), sügavus 200 mm (77/8″), kõrgus 260 mm (101/4″)
 • Kaal: kogu pakendi kaal 9,8 kg; masina kaal 8,0 kg
 • Käiakivi: Tormeki algupärane käiakivi
 • Alumiiniumoksiid: ∅ 200 × 40 mm (8″ × 15/8″) 120 p/min, pöördemoment 8,4 Nm
 • Nahkkattega hoonimisketas: ∅ 145 × 26 mm (53/4″ × 1″)
 • Peavõll: roostevabast terasest peavõll, kivi komponendid, lukk EzyLock.
 • Korpus: valutsingist ülaosa, löögikindel ABS-plastik
 • Mootor: tööstuslik, ühefaasiline, 120 W (sisend), 230 V, 50 Hz või 115 V, 60 Hz
 • Järjestikune tööaeg 30 min
 • Ei vaja hooldust
 • Müravaba töö, 54 dB
 • Kasutusiga vähemalt 10 000 tundi

Töö ilma Tormek teritajateta on nüri!

Tormek on täielikult teritamisele pühendunud. Kogu tootearendus, masinaehitus ja tootmistegevus leiab aset Rootsis Lindesbergi väikelinnas. Tootmise käigus tehakse tihedalt koostööd valitud tarnijatega, kes kõik on oma ala spetsialistid ja omas vallas parimad. Selle tulemusena tagatakse kõrgeim kvaliteet ning võimalik on rakendada parimat ja ajakohaseimat tootmistehnoloogiat. Tormek teritab õrnalt ja täpselt ega eemalda selle käigus rohkem terast kui vaja, tänu millele pikeneb teie tööriistade kasutusiga.

Küsi lisainfot Tormek tootesortimendi kohta LUNA GROUP müügijuhilt või äriklienditeenindustest Tallinnas, Tartus ja Viljandis. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti!