Õige jalanõu valimine on lihtne ja mugav | SIEVI


Kes meist poleks silmitsi seisnud murega, milliseid jalanõusid ja millises suuruses valida? Poes proovides sobivad kui valatult, aga kuidas on lood peale pikka tööpäeva?

Sievi on tubli töö teinud ja tõttab appi. Sea sammud LUNA GROUP Kadaka tee äriklienditeenindusse. 12.novembril kell 9-15 ootab kõiki huvilisi Sievi esindaja ühes uuendusliku SieviSCANNER’iga. Mõõdame jala kuju ja aitame leida kandjale tema töö iseloomust ja kasutusotstarbest lähtuvad tööjalanõud.

Jalgade terviklik heaolu

Kõik jalad on individuaalsed. Mis sobib ühele hästi, võib tekitada teisel sobivusprobleeme.

SieviSCANNER mõõdab jala anatoomiat ning äärmisi punkte, kasutades selleks uusimat laseri abil töötavat masinnägemistehnoloogiat. Mõõtmistulemuse alusel soovitab SieviSCANNER süsteem sobivat jalatsit ning sisetalda, arvestades mõõdetud isiku jala suurust, laiust ja jala võlvkaare kuju.

Lisaks võib mõõdetav isik piirata tootevalikut vastavalt jalatsi kasutusotstarbele. Süsteem võrdleb tulemust LUNA GROUP laomudelitega ja otsib Sievi kollektsioonist sobiva jalatsi. Nii on individuaalse jalatsi valimine tõeliselt lihtne ja mugav.

SieviSCANNER mõõdab lisaks jala pikkusele ja laiusele ka jalavõlvi kaare anatoomiat. Tulemuste põhjal soovitab süsteem anatoomiliselt õigesti vormitud Sievi Dual Comfort Neutral Arch, High Arch või Extra High Arch sisetaldu, mis on disainitud ühildatavateks kõikide Sievi töö- ja professionaalsete jalatsitega.

Sievi on Põhja-Euroopa suurim jalatsitootja ja valmistab miljon paari jalatseid aastas. Ulatuslik kollektsioon hõlmab jalatseid alates rasketesse tingimustesse sobivatest saekaitsekingadest ja lõpetades teenindusalade stiilsete tööjalatsitega. Igasugusteks töö- ja ilmastikutingimusteks on olemas turvaline Sievi lahendus.