Ohutu tööriistade käsitlus on fookuseks | LUNA TOOLS


Luna Tools on elektriliste tööriista tarvikute, käsitööriistade ja tööriista kukkumiskaitse omadustega tarvikute tootja Rootsis. Ettevõte on tänaseks tooteid arendanud üle 100 aasta.


Ohutus, kvaliteet ja kasutajasõbralikkus

Keskendudes ohutusele, kvaliteedile ja kasutajasõbralikkusele on Luna Tools saavutanud liidri positsiooni oma valdkondades. Profitooted on loodud kõrgete nõudmistega professionaalsetele oskustöölistele. Need on välja töötatud vastama karmidele põhjamaade tingimustele. Seejuures on fookuseks võetud ohutu tööriistade käsitlus, tagades seeläbi nii isikukaitse kui üldise ohutuse töökohal. Tööriistad ja tarvikud on saadaval üksnes läbi professionaalsete edasimüüjate.

Kas teadsid, et 73% oskustöölistest on tööriistu maha pillanud? 53% õnnetusjuhtudest on, kas tööriist või materjal/pinnas, millele tööriist kukkus, saanud kahjustada. Kuidas seda vältida? Sirvi uudset ZeroDrop™ tootesortimenti >> lunatools.com

Mis on ZeroDrop™?

ZeroDrop™ on kukkumiskaitse omadustega kaitsevahendid tööriistadele. Kaitsevahendeid saab hõlpsalt kinnitada tööriistadele vältimaks nende kukkumist, hoolimata sellest, millist tööd teed, millises asendis ja millistes kõrgustes.

Luna Tools on LUNA GROUP kontserni oma bränd ja terviklik tootevalik on saadaval LUNA GROUP äriklienditeenindustes Tallinnas, Tartus ja Viljandis. Küsi lisa LUNA GROUP müügijuhilt.