Nüüd saab tooteid osta ESTO järelmaksuga


Töö tahab tegemist, aga seade lakkas töötamast? Mida teha? Osta uus, kuid hetk selleks pole soodne ja sa ei soovi maksta kogu summat korraga. Nüüdsest saab tööriistu, kinnitustarvikuid, tööriideid, seadmeid ja isikukaitsevahendeid osta ESTO järelmaksuga.

Kuidas ESTO järelmaks toimib?


Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust ESTO, oma müügijuhi või LUNA GROUP klienditeenindajatega Tallinna, Tartu ja Viljandi äriklienditeenindustes. Teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

LUNA GROUP Esto järelmaks

ESTO järelmaksu puhul on tegemist kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Antud makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Aastane intress alates 0
  • Lepingutasu alates 0 eurot
  • Periood kuni 4 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1059-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 13.90% aastas ja lepingutasuga 13.90 eurot on krediidi kulukuse määr 38.14%, kuumakse suurus 60.72 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1457.28 eurot.

LUNA-GROUP-osta-tooted-ESTO-järelmaksuga