LIMIT laserseadmed pakuvad lihtsat käsitlust ja täpset mõõdistust

Limit-laserseadmed

Laserid on mõeldud täpseks tööks nii sise- kui ka välistingimustes. Termin „laser” hõlmab kaugusmõõtureid, punkt- ja joonlasereid ning ka pöördlasereid. Limiti tooteid on lihtne kasutada ja need vastavad rangetele nõuetele.

Tutvu tootevalikuga ja küsi pakkumist oma ettevõttele! LUNA GROUP asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.PUNKTLASERID JA JOONLASERID

Sageli väiksemõõdulised käsilaserimudelid tisleritele, maalritele, plaatijatele, elektrikutele, ventilatsiooniseadmete paigaldajatele jne. Kasutatakse näiteks seinte ja liitmike paigaldamisel. Vertikaalsed ja horisontaalsed jooned või punktid annavad professionaalsele kasutajale kasulikku teavet, mis hõlbustab nende tööd.

KAUGUSMÕÕTURID

Kaugusmõõtureid kasutatakse kõige sagedamini selleks, et mõõta kaugust instrumendist kindla punktini, millele seadme laserosuti on suunatud. Tänapäevased kaugusmõõturid hõlmavad veel palju kasulikke ja aega säästvaid funktsioone (nt ala, ruumi või nurga mõõtmine, objektide kõrguse ja laiuse mõõtmine distantsilt, suhtlemine rakendustega, kaamera funktsioon ja palju muud).

PÖÖRDLASERID

Pöördlaserid toimivad sarnaselt joonlaseritega. Neid kasutatakse erinevate pinnasetööde tasandite kõrguste erinevuste mõõtmiseks ja näiteks suuremate konstruktsioonide ehitamisel. Pöördlaserit kasutatakse sageli vundamentide rajamisel, torustike paigaldamisel ja betooni valamisel.