Lai valik uusi töövalgusteid | MARELD uudistooted


Mareld Pro Lighting teab, et heast valgustusest on tõesti palju kasu ja et valgus mõjutab oluliselt töövõimet. Kas teadsid, et valides töökohale sobiva valgustuse, parandad tööviljakust ning vähendad vigu? Küsides kasutajatelt nende eelistusi, ütlesid nad, et soovivad valgustitelt pikemat akukestvust, vähem kaableid ja paremat vastupidavust. Sellele ongi bränd oma tootevalikus keskendunud.

Mareld on toonud välja hulgaliselt uudistooteid, mida julgustame proovima!

Allosas leiad valiku uusi valgustooteid, täiusliku uudistoodete sortimendi leiad Mareldi veebilehelt. Tule ja uudista tooteid LUNA GROUP äriklienditeenindustes Tallinnas, Tartus ja Viljandis ning küsi pakkumist oma ettevõttele. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti!

Töölamp Sparkle 4000 RE

Laetav töölamp kahe pööratava valgusallikaga. Lampi ehitatud Bluetooth-süsteemiga saab ka muusikat kuulata. Heli kvaliteet ületab tavapärast taset ja paralleelselt saab ühendada kuni neli seadet. Süsteem on hübriidne, mis tähendab, et lampi saab kasutada kaabliga või ilma, täiesti vastavalt sinu soovidele. Nii valjuhääldite kui valgusallikate võimsus on 2×20 W.Töölamp Shiny 5000 RE APP

Väga tugeva valgusvooga laetav töölamp. Lambi all on klamber, mis võimaldab kasutajal kinnitada lamp lauaplaadi, toru, platvormi, masinaosa jms külge. Telefoniäpiga saab töölampi sisse/välja lülitada ja hämardada. Samuti kasutada taimerit ja kuni 100 paralleelselt ühendatud lambi tööd juhtida. Valmistatud materjalist, mis muudab lambi erakordselt põrutuskindlaks.Taskulamp Flare 1000 RE

kutoitega taskulamp. Lamp on hübriidne selles mõtte, et kaasasolevate akude laadimise ajal saab lambi toiteks kasutada leelispatareisid. See parandab kasutamise paindlikkust – kui sul on leelispatareisid, pole sa kunagi ilma valguseta. Toiteks sobivad näiteks kaks patareid Varta CR123A. Flare 1000 RE annab oma väikeste mõõtmete kohta väga tugeva valguse ning sellel on ka funktsioon, millega saad öiseks vaatluseks sobivat mahedamat sinist ja punast valgust.


Töölamp Shine 4500 RE

Laetav töölamp ümmarguse valgusallikaga, mis annab väga ühtlase valguse jaotuse. Töölamp on hübriidne, mis tähendab, et lampi saab kasutada kas akudega või kaasasoleva 5 m toitekaabliga. Lambil on avariivalgustus, mis lülitub sisse, kui toide kaob. Selle rakendumisel vilgub lamp 2-3 korda, mille järel lamp lülitub sisse ja põleb umbes 1 tunni jooksul 50 % võimsusega. Shine 4500 RE APP on telefoniäpiga juhitav, mis tähendab, et saad telefoniga lampi sisse/välja lülitada, hämardada, taimerit seadistada. Soovi korral saad ühe äpiga paralleelselt ühendada kuni 100 seadet. See lamp on eriti põrutuskindel.

 


Pealamp Piko 550 RE

Laetav pealamp, mida saab komplekti kuuluva aku laadimise ajal toita ka tavalistest leelispatareidest – tõeline hübriidlamp. Lambil on liikumis-, kaugus- ja valgusandurid, mis teevad selle pealambi eriti funktsionaalseks. Andureid saab soovi korral välja lülitada. Lamp on suumitav, sh saab valgusvihu fokusseerida ühte punkti. Lambil on kolm valgustugevust ja pulseeriv valgus. Piko 550 RE on universaalne pealamp, mida on mugav kanda ja millega on hea tööd teha. Akupaki suurus on 80x62x36 mm.