L.BRADOR tegi seda jälle! Hi-Vis innovatsioon


Kas helkuritega tööriided võivad olla ühtviisi mugavad ja ohutud?

Avasta helkuritega tööriideid kandes täiesti uus mugavustase. Flexicombi stretšhelkur liigub sujuvalt koos kehaga ja ühtlasi hingab. Flexicomb on ka palju vastupidavam kui tavaline helkur. Võid olla kindel, et oled töökohal nähtav ja kaitstud isegi siis, kui tööriideid mitu korda nädalas pesta.

Innovaatiline FlexiComb

 

Pandlik


Ainulaadne FlexiCombi muster võimaldab vabamalt liikuda. FlexiComb venib ja liigub sujuvalt koos kehaga, muutes töötamise tavaliste jäikade helkuritega võrreldes palju mugavaks.

 

Nähtav


FlexiCombi sertifikaat annab kinnitust sellest, et valisite väga hea nähtavuse tagava helkurmaterjali. FlexiComb tagab kandja nähtavuse usaldusväärselt kogu tööpäeva vältel.

 

Vastupidav


FlexiComb on tippkvaliteediga helkur ja kaks korda vastupidavam kui tavalised jäigad helkurid. FlexiCombi kohta väljastatud sertifikaat kinnitab, et FlexiComb on hästi nähtav ka pärast 50 pesemist 60-kraadisel temperatuuril.

Uudista innovaatilise Hi-Vis lahendusega tööriideid sulle lähimas LUNA GROUP äriklienditeeninduses või küsi pakkumist oma ettevõttele.

Kontaktivabalt kaup kätte

Tellimused alates 50 € +km saadame sinuni kontaktivabalt. Tooted tarnime sinu poolt valitud DPD pakiautomaati tasuta.