Kõike on võimalik mõõta: professionaalsed mõõteriistad | LIMIT


Nagu Eesti vanasõna kõlab: “Üheksa korda mõõda, üks kord lõika.” Ebatäpsed mõõdistused ei pruugi tuleneda üksnes tähelepanematusest, põhjuseks võib olla ka kehva kvaliteediga mõõteriist. Sina võid küll täpne olla, aga kuidas on lood tööriistaga? Limiti professionaalsed mõõteriistad ei vea alt. Selliseid sõnu nagu „ligikaudu“ ja „keeruline“ Limit tootearendajate seas ei kuule. Brändil on pikaajaline tootmiskogemus ja nende eesmärk on tagada lihtsus ja täpsus kuni päris viimase komakohani. Tööd peaks olema lihtne teha õigesti. Või täpsemalt: teha täpselt.

Limit pakub parima kvaliteediga ja lihtsasti kasutatavaid tööriistu igale rakendusele järgmistes valdkondades: töökojamõõtmised, elektriline ja elektroonika testimine, kliima- ja keskkonnamõõtmised, lasertooted, kaalud ja kaalumine, kontrollivahendid.

LIMIT TOP TOOTED


MÕÕTERIISTAD TÖÖKODADELE


LIMIT taskunihik 150 mm (26700500)

Klientide lemmik toode

 • Limit 4-funktsiooniline
 • Roostevabast terasest
 • Üleni karastatud
 • Mattkroomitud skaala
 • Mõõdud mm-s ja tollides
 • Nooniused 1/128″ ja 1/20mm
 • Varustatud sügavusemõõtjaga ja sisesmõõtehaaradega
 • DIN 862


LIMIT digitaalne nihik 150 mm (190140103)

Klientide lemmik toode

 • Valmistatud roostevabast terasest
 • Automaatne väljalülitus
 • 4-funktsiooniline
 • DIN 862
 • Patarei 3 V tüüp CR2032

KLIIMA- JA KESKKONNAMÕÕTERIISTAD


LIMIT termokaamera 98 (272840406)

Mõõtevahemik -50° kuni +2200°. Limit puutevaba infrapuna profitermomeeter kuni 2200°C pinnatemperatuuri mõõtmiseks. Ergonoomiline teostus, kõrge täpsus ja kiirelt ilmuv näit. Usaldusväärne mõõtetulemus tänu kahele laserpunktile, mis tähistavad mõõteala välisservi. D:S suhe 50:1. Reguleeritav emissioonitegur. Registreerib min-, max-, keskmist väärtust ja temperatuuride vahet. Helisignaal eelseadistatud väärtuse saavutamisel. Ilma nupuvajutuseta pideva mõõtmise funktsioon, samuti infrapuna ja kontaktmõõtmine. Vedelkristallekraan suurte 12 mm numbritega ja tagantvalgustusega. Ümberlülitatav °C ja °F vahel. Andmeid saab USB kaabli kaudu arvutisse üle kanda.

Kasutatav toiduainete tööstuses, ehitiste turva- ja tuletõrjealastel ülevaatustel, plastivalamisel, asfalteerimisel, hooldustöödel tööstuses jne. Komplektis on praktiline kohver, lauastatiiv, 9 V patarei, USB kaabel, puuteandur.


LIMIT niiskusemõõtja 6101 (233840206)

Limit Lihtsalt kasutatav käes hoitav niiskusemõõtja. Puidu niiskuse mõõtmiseks surutakse kaks mõõteteravikku puidu sisse. Mõõtetulemus kuvatakse vedelkristallekraanile. Aparaadi täpsuse kontrollimiseks on kaitsekatte küljes kalibreerimisosa. Mõõteriistal on 5 mõõtepiirkonda, mida kasutatakse vastavalt mõõdetavale puuliigile. 12 mm kõrgused numbrid, ekraanivalgustus ja automaatne väljalülitumine 30 sekundi pärast. Abivahend puusepale, ehitusjärelevalvele, laudsepale, majaomanikule. Kaasas patarei.

 

ELEKTRILINE TESTIMINE


LIMIT pingetester 112 (144890209)

Enimmüüdud toode elektrivaldkonnas

Limit Pingeindikaator ja summeriga juhtivusetester. Eristab ka ühefaasilise süsteemi faasi ja nulli. Testib faasijärjestust, et määrata 3faasiliste mootorite pöörlemissuunda. Rikkevoolukaitse kontrollifunktsioon. Näitab alalispinge polaarsust – kas pluss või miinus. Sisseehitatud taskulamp. Pistikupesa kontrollimisel ühe käega hoitav. Automaatne sisse- ja väljalülitamine. Komplektis on otsakukaitse, patareid ja kasutusjuhend.

Isolatsioon CAT IV 600 V vastavalt IEC 61010 nõuetele. Veekindlus vastavalt IP 65 nõuetele. Tegelikku pinget näitavad kuvar ja valgusdioodid.


LIMIT kontaktivaba pingesdetektor 100 (145010104)

Enimmüüdud toode elektrivaldkonnas

Limit pingedetektor kaablite ja seinakontaktide kontrollimiseks ning kaablikatkestuste leidmiseks. Eristab faasi nullist. Ei vaja vahetut kontakti. Hoia mõõteotsakud kaabli või kontakti pindade lähedal. Helisignaali saab välja lülitada. Automaatne ja käsitsi väljalülitus. Isolatsioon CAT IV 1000V. Tarnitakse koos patareidega.

LASERSEADMED


LIMIT ristlaser 1001-G (roheline) 178620126

Ehitajate lemmik 2019 aastal

Limit ristlaser Limit tugeva rohelise laserikiirega, mis on 4 korda nähtavam kui punane kiir. Kompaktne mudel taskuformaadis. Üks vertikaal- ja üks horisontaaljoon. Vertikaaljoon ulatub 90 kraadi lakke. Isenivelleeruv ja magnetilise pendlisummutiga. Jooni saab sisse lülitada koos või üksikult. Kaldjoone saamiseks on isenivelleerumist võimalik välja lülitada. Pendli mehaaniline lukustamine toimib pealülitina ja transpordikaitsena. 2 laserdioodi, klass 2M, 15 mw, 515-520 nm. Väljas või väga valges ruumis on võimalik kasutada laserivastuvõtjat (17862-0308, pole kaasas).

Tarnitakse koos seinale või statiivile kinnitatava hoidikuga, reflektortahvliga, pehme ümbrisega ja kolme patareiga AA.

Mainekas ja usaldusväärne

Limit on tegelenud täppismõõtmistega päris algusest saadik: juba 90 aastat. Kasutades Limiti professionaalseid mõõteseadmeid, võib iga kasutaja olla kindel, et langetab alati õiged otsused. LUNA GROUP pani Limitile alguse 1993. aastal. Täna on Limit eraldiseisev tootemark, mille all toodetakse täppismõõteriistu klientidele enam kui 30 riigis.

Küsi toodete saadavuse kohta LUNA GROUP äriklienditeenindustest või müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.