Kõik Knipexi tangid läbivad 10 000-voldise pingekatse | KNIPEX

KNIPEXi tangid

Euroopa juhtiv tangide tootja KNIPEXi tooted on saadaval LUNA GROUP äriklienditeenindustes. KNIPEXi tangides peitub 130 aasta pikkune kogemus ja ekspertteave. Kas teadsid, et kõik tangid peavad läbima 10 000-voldise pingekatse? Ohutus ennekõike.

  • Sepistustöödes kasutatakse kvaliteetset terast
  • Kuumtöötlus toimub täpselt koordineeritud etappides
  • Tipptasemel automaatika tagab tootmisefektiivsuse
  • Ajakohane katsetehnika

Tangide eesmärk on suurendada käsitsi tehtud töö efektiivsust. Need töötavad jõuõla põhimõttel, aidates suurendada käe survetugevust, nt tangide haaradele avaldatud jõudu jõuks haardehammastel või lõikeserval. Tangide kvaliteet seisneb paljude omavahel ideaalselt sobivate funktsioonide ja omaduste koosmõjus. Need on kavandatud ja valmistatud töökindlaks ning läbinud ranged katsed.

KNIPEX pühendab erilist tähelepanu tangide detailidele, eriti lõikeservadele ja haardehammastele. Nende töökindlus ja vastupidavus tagatakse täpse geomeetria ja täiendava karastamisega, milleks kasutatakse kõrgsageduslikku voolu.

Brändi lubadus on: 100% töökindlus

Näiteks enne väljasaatmist katsetatakse kõiki diagonaallõikureid. Aeganõudev protsess aitab tagada kvaliteedi, mis rahuldab proffide kõrged nõudmised üle kogu maailma. Küsi pakkumist oma ettevõttele või külasta sulle lähimat LUNA GROUP äriklienditeenindust!

Vaata tootevideosid KNIPEXi youtube’i kanalist.