Kevadhooaja jalatsid: ole teistest sammu võrra ees | SIEVI


Uued SIEVI mudelid on nüüd saadaval

Miks just neid tööjalanõusid soovitame?

SieviAir® tallalahendus juhib jalgade soojenemise tõttu tekkiva niiskuse jalatsist talla küljel olevate õhukanalite kaudu, mistõttu jalats hingab igal sammul.

Sievi FlexEnergy – Paindlikkus igal sammul. Paindelement on jalatsi kogu kannaosa kattev elastne kate, mis seob tekkivat liikumisenergiat ja üle 55% energiast pöördub tagasi kõndimisse.

Uudista SIEVI tööjalanõusid LUNA GROUP äriklienditeenindustes või küsi pakkumist oma ettevõttele.


Sievi Air R2 roller S1

Boa® kinnitusmehhanismiga hingavad ja sportlikud jalatsid, millel on alumiiniumist varbakaitse. Maailma arenenuim FlexEnergy kannapehmendus seob tekkivat liikumisenergiat ja üle 55% energiast pöördub tagasi kõndimisse. SieviAir® tald juhib jalgade soojenemisel tekkiva niiskuse talla külgedel olevate õhukanalite kaudu välja. Polüuretaantald on libisemiskindel ja talub paljusid kemikaale.


SieviAir R3 Roller S3

S3 kaitseklassi kuuluva SieviAir® tallalahenduse, Boa® kinnituse ning terasest naelakaitse ja alumiiniumist varbakaitsega jalatsid. Maailma arenenuim FlexEnergy kannapehmendus seob tekkivat liikumisenergiat ja üle 55% energiast pöördub tagasi kõndimisse. SieviAir® tald juhib jalgade soojenemisel tekkiva niiskuse talla külgedel olevate õhukanalite kaudu välja.


Enimmüüdud jalatsid proffidele


Targa S1 turvasandaal

Kiiresti jalga pandav, klassikaline turvasandaal kerge alumiiniumist varbakaitsega. Takjakinnitus. Pealis on vastupidavast ja vetthülgavast PU pinnatud nahast. Elastne tald summutab seljale ja jalgadele suunatud lööke, vähendades lihaste väsimist. Täispikk, anatoomiliselt vormitud vildist sisetald lisab mugavust.


Roller XL S3

Sievi Roller on varustatud käepärase ja vastupidava, patenteeritud Boa® pingutusmehhanismiga. Boa® mehhanism pakub turvajalatsite kandjatele mugavust: ainult rulli keerutus, ja jalatsite istuvuse saab seada täpselt kandja jalgadele sobivaks. Jalatseid on ka lihtne jalga panna ja ära võtta: rulli tõstmisel vabanevad paelad kergesti. Lai XL liist.


Viper Roller S3

Vastupidavad ja sportlikud poolkingad komposiitvarbakaitse ja Boa® mehhanismiga. Pealisematerjaliks on hingav ja vetthülgav mikrokiud. Hingamisomadusi lisab õhuline 3D-dry® vooder. Kahekihiline tald annab parima võimaliku kulumiskindluse ja tänu elastsoontele paindub jalats optimaalselt. Suurepärase löögisummutuse tagab FlexStep® tald.


Kontaktivabalt kaup kätte

Tellimused alates 50 € +km saadame sinuni kontaktivabalt. Tooted tarnime sinu poolt valitud DPD pakiautomaati tasuta.