Helkurversioonis FAS G tööpüksid | FRISTADS

Fristads helkurversioonis FAS G tööpüksid

 

Fristads esitleb: FAS G tööpükste 1. klassi sertifitseeritud helkurmudel


Nõudlus sertifitseeritud helkur-töörõivaste järele ehitussektoris on pidevalt ja kiiresti kasvanud. Seepärast toob Fristads turule populaarsete FAS G tööpükste 1. klassi sertifitseeritud helkurmudeli, muutes nii FAS G tööpükste sarja terviklikuks.

„Helkur-töörõivaid kasutatakse ehitusvaldkonnas üha enam, mistõttu meiltki oodatakse järjest rohkem selliseid tooteid. Kuna meie peamine eesmärk uute toodete väljatöötamisel on tagada kasutajatele kaitstus kogu tööpäeva kestel, on meil selle üle ainult hea meel,“ märkis Fristadsi tootehaldusjuht Lene Jul.

Spetsiaalsest FAS® puuvillamaterjalist valmistatud FAS G on madalama värvli ja kitsama sääreosaga kui meie klassikalised tööpüksid. Pükstel on elastsed neljas suunas venivad stretšpaneelid ning praktilised elemendid nagu funktsionaalsed taskud ja CORDURA®-kangast tugevdused taskutes, põlvepiirkonnas ja sääreotstes.

„Uus FAS G sari on meie silmis tuleviku jaoks ümber kujundatud klassika. Funktsionaalsete ja esteetiliste muudatuste eesmärk on vastata tänapäevastele ootustele ning pakkuda mugavamat, praktilisemat ja parema kaitsevõimega toodet, mis peab kauem vastu,“ sõnas Fristadsi disaini- ja innovatsioonijuht Anastasios Lappas.

Fristads on juba 1925. aastast tegelenud vastupidavate ja funktsionaalsete töörõivaste arendamisega, lähtudes alati oskustööliste vajadustest ning uuenduslikkusest ja kestlikkusest. Fristads kuulub kontserni Fristads Kansas Group, mis on Euroopa juhtiv töörõivaste tootja.


Tutvu Fristadsi tööriietega LUNA GROUP äriklienditeenindustes ja küsi pakkumist oma ettevõttele! LUNA GROUP asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.