Hei, kas kuuled? Nutikad 3M PELTOR kõrvatropid EEP-100 EU


Kui kuulmiskaitsevahendid ei ole mugavad, lihtsad kasutada või kui nad segavad oluliselt töötajate kuulmist, võib kandmisaeg ehk aeg, mil töötajad kuulmiskaitsevahendeid kannavad, protsentuaalset vähendada. Isegi parimate kuulmiskaitsevahendite kandmise tõenäosus ei ole suur, kui need vahendid pole mugavad ega sobi tehtava töö või riietuse või muude isikukaitsevahenditega, mida töötaja kannab. Töötajad ei vaja mitte ainult kaitset ohtlike tugevate helide eest, vaid tihti on neil tööd tehes vaja ka kuulda ja suhelda.

Millest lähtuda kuulmiskaitsete valikul?

Allikas: tooelu.ee / kõrvatropid ja teised samaväärsed vahendid

  • Müratase töökohal: müra intensiivsus (dB) ja müra sagedus (Hz).
  • Summutusvõimsus mürataseme lubatud tasemele viimiseks.
  • Töökeskkond: külm, kuum, niiskus, töö kemikaalidega, töö toiduainetega, määrdumine, kas töötaja peab saama suhelda teiste töötajatega või kuulma erihelisignaale.
  • Kandmise ja kasutamise aeg. Kas müra on ajutise iseloomuga või pidev? Kas müra on stabiilne, muutuv, katkendlik, impulssidena?
  • Kasutaja eelistused.

Esitleme: 3M PELTOR elektroonilised kõrvatropid EEP-100 EU

3M PELTOR elektrooniline kõrvatropp aitab kaitsta kahjuliku müra eest, võimaldades samal ajal ümbritsevate helide kuulmist madalamal helitugevusel kui 82dB. See võimaldab suhelda lähedalasuvate kolleegidega, samuti kuulda hoiatussignaale, lähenevat sõidukit või helisid masinates ja protsessides.


Tutvu kvaliteetsete 3M kuulmiskaitsete tootesortimendiga ja küsi lisainfot LUNA GROUP müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti!