FRISTADS GREEN: disainiauhinna RED DOT võitja


Fristads Green tööriiete kollektsioon pärjati maineka rahvusvahelise disainiauhinna Red Dot Award võitjaks disainikontsepti kategoorias 2019. aastal.

Fristads lansseerib maailmas esimese toote keskkonnadeklaratsiooniga (TKD) rõivakollektsiooni, milles on mõõdetud iga riideeseme kogumõju keskkonnale alates materjali valikust kuni valmistoote tarneni. See on töörõivaste kollektsioon, mille kogu tootmisahelas rakendatakse keskkonnateadlikkust ja innovaatilisust keskkonnajalajälje minimeerimiseks. Rõivad on valmistatud taaskasutatud polüestrist, on puhta minimalistliku disainiga ning on toodetud täiustatud voltimismeetodil, mis vähendab õmbluste arvu, materjali ülejääki ja energiakulu. Kõigi kollektsiooni esemete kohta on olemas TKD-aruanne, mis sisaldab teavet rõiva kogu keskkonnamõju kohta. 25. septembril pälvis kollektsioon rahvusvahelise disainiauhinna Red Dot Award disainikontsepti kategoorias.

Vaata videot ja loe Fristads veebilehelt lähemalt.

90-aastase töörõivaste valmistamise kogemusega Fristads mõistab professionaalide vajadusi ning pakub funktsionaalse ja kaasaegse disainiga kvaliteetsete töörõivaste täielikku valikut. Pealaest jalatallani, aastaringseks kasutamiseks, loodud jätkusuutlikkust ja uuenduslikkust silmas pidades.

Küsi toodete saadavuse kohta LUNA GROUP äriklienditeenindustest või müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.