ESSDRIVE roostevabad kruvid | ESSVE

ESSDRIVE puidukruvi on ESSVE üks populaarseim toode ja nüüd on kogu sarja tootevalik saadaval nii roostevabas kui ka happekindlas (A2 ja A4) versioonis. See võimaldab puidukruvisid edaspidi kasutada ka kõige agressiivsemates keskkondades paiknevates puitkonstruktsioonides.

Lisaks on tootevalikusse lisatud ESSDRIVE puidukruvi kumera pea ja läikivaks tsingitud pinnatöötlusega versiooni, mis on saadaval kõigis mõõtudes, ning peitpea ja läikivaks tsingitud pinnatöötlusega versiooni, mis on saadaval mõõtudes 3, 3,5, 4 ja 4,5 mm.

ESSVE ESSDRIVE puidukruvi

ESSVE ESSDRIVE puidukruvi paigaldus

Miks soovitame ESSDRIVE puidukruve?

ESSDRIVE puidukruvi sobib paigaldustöödeks puitlaastplaatide, puidu, plasti, kinnitusdetailide, tüüblite jmt puhul. Toote-eeliseks saab pidada kohese ja kiire haarduvusega kruviotsa, millega saab kruvi puidu sisse kinnitada võimaliku kiirelt. Kruvi keere saavutab optimaalse töösammu kõigest poole pöörde järel, tänu millele haakub kruviots koheselt erinevat liiki puitmaterjali. ESSDRIVE puidukruvidega saavutad lihtsasti ilusa paigaldustulemuse, sest kruvipea all olevad freessooned vähendavad pragude teket, jättes pinna siledaks ja praktiliselt pinnuvabaks.

 

Tutvu ESSVE kinnitusvahenditega LUNA GROUP äriklienditeenindustes ja küsi pakkumist oma ettevõttele! Meie asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

ESSVE-kinnitusvahendite müük