Cresto Groupi ambitsioonikad kasvueesmärgid

Skandinaavia ettevõtte Bergman & Beving alla kuuluv kukkumiskaitselahendusi pakkuv tarnija Cresto moodustas ettevõtte Cresto Group: kelle ambitsioonikaks eesmärgiks on saavutada aastaks 2024 10% Euroopa turuosast ja saada üheks viiest populaarseimast juhtivast kukkumiskaitselahendusi pakkuvast brändist.

Cresto, mis arendab, toodab ja turustab kõrgustes töötavatele professionaalidele premium isikukaitse-, kukkumiskaitse- ja päästevarustust lõi uue müügi- ja teenindusettevõte Cresto Groupi. Uue ettevõtte alla kuuluvad Norra bränd AAK Safety ja Rootsi brändid Cresto ning RESQ. Cresto Group praegune kogukäive on 187 miljonit Rootsi krooni ja saabuva viie aasta prognoositud käive on 400 miljonit krooni.

Loe täismahus pressiteadet Cresto Group lehelt.

Cresto Group kukkumiskaitse

Cresto kukkumiskaitselahendused kõrgustes töötavatele spetsialistidele

Cresto on Rootsis ja Norras turuliider energiatootmis-, tööstus- ja ehitussektoris töötavate spetsialistide kukkumiskaitselahenduste vallas. Cresto tegutseb kõrgustes töötavate inimeste turvalisuse ja elude päästmise nimel isegi kõige äärmuslikumates keskkondades. Tänu eeltoodule on ettevõttel tugev positsioon ülemaailmse tuuleenergiatööstuse päästevarustuse tarnijana. Cresto lai kukkumiskaitsetoodete valik hõlmab rakmeid, trosse, päästevarustust ja kinnitustarvikuid. Kogu tootearendus ja enamik tootmisest toimub Rootsis.

LUNA GROUP fookuses on kontserni oma brändide Teng Tools, Mareld, Limit, Grunda, Luna, L.Brador, Guide, Zekler, sealhulgas Cresto, arendus ja turundus. Küsi toodete saadavuse kohta LUNA GROUP müügijuhilt.