35 innovaatilist töökinnast, mida lihtsalt peab proovima | GUIDE


Tulevik on meie kätes!

2020 esimeses kvartalis lansseeris GUIDE seitse uut kindamudelite seeriat, kokku 35 premium-klassi töökinnast valitud tööstustele. Kõik kindad on loodud pakkuma tõhusat kaitset.

Küsi GUIDE 35 innovaatilise kindamudeli kohta LUNA GROUP müügijuhilt.

GUIDE ENVI SEERIA TÖÖKINDAD

Meie tervemate käte heaks loodud keskkonnasõbralikult toodetud töökindad

GUIDE ENVI seeria kindamudelid on toodetud keskkonnasõbralikult ja need pakuvad väga head haaret ja sõrmeotsatundlikkust. Kindad on õli vabad ega sisalda kahjulikke kemikaale.

 

GUIDE XLNT SEERIA TÖÖKINDAD

Tõhus haare ka märgades ja õlistes tingimustes

GUIDE XLNT seeria kindamudelid pakuvad tõhustatud haaret märgades ja õlistes tingimustes liigset jõudu kasutamata. Suurepärase haardega töökindad, mis on elastsed ja paindlikud ning tagavad esmajoones sõrmeotsatundlikkuse, pakkudes samal ajal kätele täielikku kaitset.

 

GUIDE O.T SEERIA TÖÖKINDAD

Avamere tehnoloogia rakendatud raskete tööde tegemise jaoks

GUIDE O.T töökinnaste seeria valikus on kulumiskindlad ja äärmiselt vastupidavad tööstuslikud löögi- ja lõikekaitsega töökindad, mis taluvad ka kõige karmimaid olusid ja rasket tööd pakkudes täielikku mugavust. Nii võib kokkuvõtvalt öelda selles klassis olevate kinnaste kohta. Rõhku on pandud kaitseomadustele ja kulumiskindlusele. Materjalid on valitud just nendele omadustele mõeldes. Kulutage kindaid, mitte oma tervist!

 

GUIDE HXFIBR SEERIA TÖÖKINDAD

Revolutsiooniline lõikekaitse tööstustöödel

GUIDE HXFIBR seeria töökindamudelid on nanotehnoloogia abil loodud ja pakuvad enneolematut sisselõikekaitset. Kindad võimaldavad head haaret ja sõrmeotsatundlikkust. GUIDE pakub suurimat lõikekindlust kaasaegsete lahendustega. Arendustegevustega liigutakse aina edasi ning tänaseks päevaks on paindlikud ja pehmed lõikekaitsekindad saadaval enamiku vajaduste jaoks. GUIDE’i arvates ei ole mingit põhjust turvalisuse osas kompromisse teha. Nende eesmärk on pakkuda igal kasutusalal asjakohast kaitset.

 

GUIDE SPARX SEERIA TÖÖKINDAD

Kaarevälk kaitse rasketes tingimustes

GUIDE SPARX kindamudelid on loodud taluma karmides tingimustes kaarega välgu tekitatavate ohtude eest kaitset. Kindad ei sula ega sütti. Valmistatud vastupidavatest materjalidest, ei saa unustada, et tähtsad on ka kinnaste elastsus ja hea istuvus sõrmede liikuvuse tagamiseks.

 

GUIDE WELD_TEC SEERIA TÖÖKINDAD

Turvalisus ja töökindlus keevitajatele

GUIDE WELD_TEC töökindad tagavad professionaalsete keevitajate ohutuse ja töökindluse. Kombineerivad kõrge kulumiskindluse sõrmenukkide ja lõikekaitsega. Kinnastel on tugevdatud pöidla, sõrmede ja käsivarre osad.

 

GUIDE VIBRO SEERIA TÖÖKINDAD

Vibratsioonivastane kaitse ehitustöödel

GUIDE VIBRO seeria töökindad kombineerivad suurepärase vibratsioonikaitse kandmismugavuse ja hea haardega.

 

Kontaktivabalt kaup kätte

Tellimused alates 50 € +km saadame sinuni kontaktivabalt. Tooted tarnime sinu poolt valitud DPD pakiautomaati tasuta.