Uus Mareld töövalgustite tootekataloog


7/10 inimestest tunneb ebaõige valguse tõttu tööl väsimust.

Sageli esineb ka kaela ja selja pingeid, silmade väsimust ja keskendumisraskusi. Kehv valgustus esineb ja on probleemiks nii sise- kui ka välistingimustes, näiteks ehitusobjektidel, alajaamades või remondi käigus värvitavates ruumides. Kehv valgus ei võimalda meil asju hästi näha, halvendab töötulemusi ja mõjutab meie heaolu. Fakt on ka see, et iganenud valgustid tähendavad ettevõttele suurt energiakulu. Mareldi spetsialistid usuvad, et selle põhjuseks on vähesed teadmised. Sellepärast püüamegi levitada teadmisi töövalgustuse kohta. Soovime, et igaüks leiaks oma töö jaoks sobiva valgusti, mis hoiab ära kehva valguse tõttu kasutatavatest ebamugavatest tööasenditest tingitud õnnetusi ja vigastusi ning selja ja kaela pingeid. Eeltoodust tuleneb ka meie eesmärk ja visioon: LÕPP KEHVALE VALGUSELE!


TERVIKLIK VALIK LUNA GROUP ÄRIKLIENDITEENINDUSTES

Mareld tooted on välja töötatud koostöös spetsialistidega. Mareld Pro Lighting lähtub eeldusest, et hea valgus mõjutab nii tööviljakust kui ka pikaajalist tervist. Oleme küsinud kasutajatelt teavet nende vajaduste kohta ning eeskätt peavad nad tähtsaks toodete kasutamise lihtsust, kvaliteeti, eredust, löögikindlust, laadimisvõimalust ja pikka kasutusiga. Neile omadustele olemegi keskendunud.

Meie valik sisaldab kõike, sealhulgas väga eredaid töövalgusteid valgusvooga kuni 23 000 luumenit, vee all kasutatavaid käsilampe, kaabliga ühendatud laetavaid hübriidlampe, LED-valgusribasid, universaallampe, taskulampe, pealampe, hoiatuslampe ja paljut muud. Seega leiab meie valikust sobiva valgusallika iga töö jaoks.

Küsi pakkumist oma ettevõttele või külasta sulle lähimat LUNA GROUP äriklienditeenindust Tallinnas, Tartus või Viljandis. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Kvaliteetsed ja kliendisõbralikud Mareld töövalgustid ja töölambid