Täiustatus tootevalik veelgi rohkemate rakendusvaldkondade jaoks | MARELD

ESITLEME SELLE AASTA UUSI TOOTEID

Täiustamaks varasemat tootevalikut, pakub Mareld nüüd 29 uut toodet, mis muudavad nende valiku sobivaks veelgi rohkemate rakendusvaldkondade jaoks. Selle aasta tootevalikust leiad mitu uut vastupidavat töövalgustit (Shine), uue käsilampide seeria (Illumine), uue EX-märgisega valgustiseeria (JET) plahvatusohtlike töökeskkondade jaoks, LED-ribad ja littervalgustid ajutiste tööalade tähistamiseks ning veelgi valgusküllasemad pealambid. Lisaks on Mareld uuendanud oma eredaimat töövalgustit Starburst 16000, mida saab nüüd juhtida Bluetoothiga.

Mareldil on põhjalikud teadmised töövalgustitest ja nende tähtsusest ning brändi soov on proffe valgustuse kasutamisel aidata saavutamaks paremad töötulemused ja parema töökeskkonna. Selleks on nad tootevaliku jaganud kolmeks segmendiks: võimsus, täpsus ja jõudlus.


Võimsuse segmendis keskendume eredusele

Hea näide võimsast valgustist on 16 000‑luumenise valgusvooga Starburst, mida uuendati sel aastal. Nüüd on sellel Bluetooth ning mobiiltelefonis oleva rakenduse kaudu saab valgusti sisse ja välja lülitada, eredust reguleerida ning taimeri seadistada. Võimsuse segmenti on lisatud ka Shine 4000 RE ja Shine 8000 – kaks uut vastupidavat ja transpordikindlat töövalgustit, mille üldvalgustus on äärmiselt ere. Shine 4000 RE liitiumaku kestab 7 tundi ja sisseehitatud avariivalgustuse režiim laseb töötada ilma toiteta terve päeva. Võimsuse segmendi eelmise aasta edukaimat toodet Vapor 9000 on edasi arendatud ning sel on nüüd suur vend Vapor 13000, millel on eredam valgus, kuid sama pehme ja mittepimestav valgusvihk. Segmendi uustulnuk on Halo 1200 RE – meie eredaim pealamp, mille valgust saab fookustada. Lisaks on see pealamp nn hübriid, mis tähendab, et seda saab tavaaku laadimise ajal kasutada leelisakudega.

Jõudluse segmendis on fookuseks rasked töökeskkonnad

Jõudluse segmendis, mis on mõeldud eriti suure koormuse ning raskete töökeskkondade jaoks, on sel aastal neli uut käsivalgustit: Illumine 600, Illumine 700, Illumine 800 ja Illumine 1000. Kõik on laetavad ja äärmiselt löögikindlad. Samasse segmenti kuulub ka Canopus 2400 RE – uus paindlik töövalgusti, mille valgustugevust ja värvustemperatuuri saab reguleerida, tagades parima värviesituse. Segmendi edukaimal tootel, Mareld Flashil, on nüüd kaitseklass IP65. Flash 3000 RE on täiesti uus valgusti, mis on eredam ja millel on nelja režiimiga hämardusfunktsioon. Lisaks toome turule pealambi Peta 300 RE, mis on nii leelisakudega kui ka kaasasoleva laetava akuga kasutatav hübriidlamp. Selle pealambi parim omadus on 11‑tunnine tööaeg! Samuti oleme muutnud staatilise valgustusjuhendi interaktiivseks rakenduseks, kus saab valida tööks parima valgusti vaid kolme lihtsa sammuga.

Enamus Mareldi tooteid on LUNA GROUP äriklienditeenindustes kohapeal olemas! Küsi pakkumist oma ettevõttele või külasta sulle lähimat LUNA GROUP äriklienditeenindust Tallinnas, Tartus või Viljandis. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.