Monitor tööjalanõud LUNA GROUP äriklienditeenindustes


Parem tööpäev algab enesekindlal sammul. Kordaläinud tööpäev lõppeb samaväärse enesekindlusega, seetõttu on õiged ja kasutaja vajadustest lähtuvad jalanõud olulised!

Monitor on proffidele mõeldud turva- ja tööjalanõusid arendanud ja tootnud 1907. aastast. Laialdasest tootevalikust leiab iga ehitus- ja tööstussektori proff sobiva ergonoomika, turvalisuse ja disainiga tööjalanõud.

Ettevõte omab kogemusi, uusimat tootmistehnoloogiat ja põhjalikke teadmisi jala anatoomiast. Hoolikalt valitud materjalide, oma ala profi vilumuse ja uuendusliku mõtteviisi najal valmivad tehniliselt tipptasemel jalanõud, mille omadusteks on kerge kaal, hea hingavus ja kõrge löögikindlus. Monitori jalanõud kingivad liikumisvabaduse, jõulisuse ja rahuolu terveks tööpäevaks.

Jalanõud on loodud kandjale, kes hoolib, hindab kvaliteeti ja julgeb rajada ja käia oma teed töömaastikul.

IGAL SAMMUL SILMAPAISTVALT STIILNE

Disain on oluline ja täiendab jalanõude otstarvet. Disain on fookuseks, seejuures ei tehta järeleandmisi kvaliteedis ega funktsionaalsuses. Ainulaadse visuaalse identiteedi, disaini ja stiili loomine on andnud Monitor jalanõude kandjatele olulise eelise – kanda mugavaid ja turvalisi jalanõusid ja olles seejuures silmapaistvalt stiilne. Sellel lihtsal põhjusel on Monitor saanud Skandinaavia üheks juhtivaks jalanõude tarnijaks.

Soovid olla teistest sammu võrra ees? Tule sulle lähimasse Tallinn, Tartu või Viljandi äriklienditeenindusse või küsi pakkumist oma ettevõttele LUNA GROUP müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.