Enimkasutatud kukkumiskaitsete komplekt Worker Roofer | CRESTO

Cresto kukkumiskaitselahendused kõrgustes töötavatele spetsialistidele

Cresto soovib muuta ehitus- ja üldisemalt tööstussektoris levinud vastumeelsust kukkumisvastaste kaitsevahendite kasutamise suhtes. Ehkki isikukaitsevahendite ja kaitserõivaste kasutamises tööstuses on tehtud suuri edusamme, esineb kõrgustes töötamisel endiselt palju vigastuste ja isegi surmaga lõppevaid õnnetusi, mis on tingitud kukkumisvastaste kaitsevahendite puudumisest või vähesest väljaõppest. Cresto eesmärk on seda muuta.

Cresto Worker Roofer kukkumiskaitsesüsteem

Worker Roofer on Cresto populaarseim katusetöödel kasutamiseks mõeldud kukkumiskaitsesüsteem. Katustel töötades on oluline tagada tööohutus. Cresto kukkumiskaitsete komplekt Worker Roofer sobib suurepäraselt katustel töötamiseks. See koosneb Worker Base’i turvarakmetest, 15 meetri pikkusest reguleeritavast turvatrossist ja ankurdustropist, mis on kõik pakitud praktilisse kandekotti.

Cresto Workeri tootesarjast leiad taskukohased, ent kvaliteetsed ja mugavad tooted. Workeri sarja toodete hea kvaliteet ja vastupidavus tagavad kõrgustes töötamisel vajaliku ohutuse. Vaata lähemalt, milliseid tooteid kaitsekomplekt Worker Roofer sisaldab:


Et saaksid kõrgustes ohutult ja tõhusalt töötada, pead teadma igas töökohas esinevaid ohte. Kui need on selgeks tehtud, saad oma töökeskkonnas kasutatavate meetodite alusel valida endale sobivaima varustuse. Kukkumiskaitsete komplektide lehelt leiad ka muid komplekte teistsuguste keskkondade tarvis.

Tutvu tootevalikuga LUNA GROUP äriklienditeenindustes ja küsi pakkumist oma ettevõttele! Meie asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Cresto kukkumiskaitsed