Logotamine

Oleme Põhjamaade juhtiv ehitus- ja tööstussektori professionaalsetele kasutajatele mõeldud isikukaitsevahendite müüja. Peame iseenesestmõistetavaks, et pakume ka kvaliteetset töörõivaste logotamise teenust. Ettevõte peab olema nähtav, et olla olemas. Lisage rõivastele isikupära. Laske fantaasial lennata. Logole võib täienduseks juurde panna pildi või teksti, et jätta teie ettevõttest head muljet.

Kuna töörõivaste varud on meil koheselt olemas, hoiame tarneajad lühikesena.

Ettevõtte stilistikaga tööriided

Laske fantaasial lennata, lisame sinu ettevõtte rõivastele isikupära!

Trükimeetodid

Tikandi kasutamine on maitsekas viis töörõivaste logotamiseks. Tikandi puhul on logo või motiiv selgelt nähtav ning jätab soliidse ja stiilipuhta mulje. Teostame tikandid kaasaegsete tehniliste vahenditega ja väga kvaliteetselt. Anname meelsasti nõu kujunduse ja paigutuse kohta, et teie ettevõtet parimal viisil esile tuua.

Teine võimalus ettevõtte töörõivaid isikupärastada on siirdetrükk. Siirdetrükk võimaldab väga paindlikult kasutada erinevaid suurusi ja värve. Samuti teeme helkurtrükki, mis kuumutatakse rõivastele.

Pakume ka muid lahendusi, näiteks kootud embleemid jmt. Samuti pakume rõivastel teatud muudatuste tegemise teenust, näiteks püksisäärte pikendamist ja helkurite külgeõmblemist.

Saada päring

Küsi pakkumist multiblokis