Valguslahendused ehituses ja tööstuses | MARELD


Paljud inimesed töötavad veel tänapäevalgi kehvades valgusoludes

Puudulik valgustus võib põhjustada silmanägemise halvenemist, mille korral väheneb nii töötaja töövõime kui ka üldine heaolu. Meie Mareldis usume, et sellised juhtumid on tingitud vähestest teadmistest. Sellepärast töötame selle nimel, et teavitada inimesi korraliku töövalgustuse olulisuse kohta. Soovime, et kõigis töökohtades oleks tagatud sobiv valgustus, et hoida ära kukkumisõnnetused ja vigastused. Selle alusel oleme sõnastanud ka oma keskse tegevuspõhimõtte:

AITAB VILETSAST VALGUSTUSEST

Mareld on ennast tõestanud nii Skandinaavias, kui ka Baltikumis. Kvaliteetsed ja kliendisõbralikud töövalgustid ja töölambid: neisse ei saa suhtuda kui mingitesse teisejärgulistesse ja vähetähtsatesse toodetesse. Mareld Pro Lighting teab, et heast valgustusest on tõesti palju kasu ja et valgus mõjutab oluliselt töövõimet.

 

Töövalgusti Mareld Shiny 5000 RE APP

Mareldi uus toode!

Laetav äärmiselt suure valgustusvõimega töövalgusti. Valgusti aluse küljes on klamber, mille abil saab valgusti kinnitada lauaplaatide, torude, töölavade, masinate jms külge. Valgusti jaoks on olemas mobiilirakendus, mille abil saab valgustit sisse ja välja lülitada, hämardada, valgustile taimerit seada ning vajaduse korral ühendada nutitelefoniga korraga kuni 100 valgustit. Valmistatud materjalidest, mis annavad valgustile suure löögikindluse.

 

Tutvu Mareld Pro Lighting tootevalikuga LUNA GROUP äriklienditeenindustes ja küsi pakkumist oma ettevõttele! Meie asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Kvaliteetsed ja kliendisõbralikud Mareld töövalgustid ja töölambid