Kindlal sammul talve poole! | GIASCO


Kas oled valmis talvele vastu astuma?

Külm ja vihmane hooaeg on Eestis üsna pikk ja iga proff mõistab, et kvaliteetne ja ilmastikukindel tööjalanõu on väärt investeering. Esitleme kahte klientide lemmik töösaabast, mis ei vea kunagi alt!


Giasco Alaska S3 CI WR töösaapad

Itaalia kvaliteetbrändi Giasco veekindla töötlusega loomanahast talvesaabas Alaska on kindel valik igale õues töötavale proffile. Sisevooder on kaetud antibakteriaalse alumiiniumist WinTherm® kihiga, mis vähendab higistamist ja on suurendatud kulumiskindlusega. Komposiit turvanina 200J ja torketõke EN 12568:98. Kahekihiline PU tald on antistaatiline, õli- ja süsivesinike ja libisemiskindel. Anatoomiline niiskustsiduv vildist sisetald on samuti antistaatiline ja ka antibakteriaalne. Suurused 38-47, tõhus kaitse kuni 17 kraadise külma eest.


Veekindel talvesaabas Giasco Köln

Madala sääreosaga ergonoomilised talvesaapad  Giasco Köln. Veekindel ja pehme Windtex® membraanvooder on väga hea higistamis- ja kulumiskindlusega. Komposiit turvanina 200J ja torketõke EN 12568:98. Kahekihiline PU tald on antistaatiline, õli- ja süsivesinike ja libisemiskindel. Anatoomiline niiskustsiduv vildist sisetald on samuti antistaatiline ja ka antibakteriaalne. Funktsionaalne tallaosa tagab stabiilsuse ebatasasel pinnasel. Suurused 39-47, tõhus kaitse kuni 17 kraadise külma eest.

Giasco brändi iseloomustab mitmekülgsus ja innovatsioon turvajalatsite tootmisel. Oma kaubamärgi „Made in Italy“ all pakub ettevõte sertifitseeritud tooteid jalgade kaitseks ja heaoluks. Tootja eesmärgiks on tuua klientideni tehnoloogia ja mugavuse poolest esirinnas olevad jalanõud, mis suudavad pakkuda igakülgset kaitset kõigi erinevates töösituatsioonides esinevate ohtude vastu ja tagada seega jalanõude kandjatele täieliku turvalisuse.

LUNA GROUP Tallinna äriklienditeeninduses on turu suurim valik tööjalanõusid kohapeal olemas. Tule proovima või küsi pakkumist oma ettevõttele! Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.