Kevad-suvi 2019 töökindad | GUIDE

Kevadkuu alguse puhul on meil hea meel tutvustada GUIDE kindapere uusimaid liikmeid: kümme uut, erinevate omaduste ja funktsionaalsustega töökinnast! GUIDE kevad-suvi 2019 sortiment pakub põhjamaa ilmastiku jaoks loodud helkurdetailidega soojasid kindaid, tuule- ja veekindlaid töökindaid, lisaks neli uut lõikekaitsekinnast.

Küsi kinnaste saadavuse kohta LUNA müügijuhilt!

 

GUIDE 24W

Tuule- ja veekindlad sünteetilisest nahast talvekindad

Guide 24W on mitmekülgne kindamudel, mis sobib töötamiseks väliskeskkonnas külma ja märja ilmaga. Tuule- ja veekindel membraan, fliisist vooder ning kootud randmeosa hoiavad käed kuivad ja soojad. Käeseljal on kasutatud hästi nähtavat materjali ning helkurtrükki ja -detaile. Kumerdatud lõige ja elastne mansett tagavad optimaalse mugavustunde. Kulumiskindel PU pihuosas kindlustab hea haarde ja vastupidavuse.

Kasutusvaldkonnad: ehitus, logistika, transport.

GUIDE 319

PU-ga lõikekaitsekindad

Need õhukesed lõikekaitsekindad tagavad väga hea kaitse sisselõigete vastu ning kaitsevad kontaktkuumuse ja sädemete eest. Para-aramiid- ja metallkiust kootud, õmblusteta kindamudel sobib suurepäraselt kandmiseks töödel, kus on vaja kasutada puuteekraani. Kindad on pooleldi kaetud PU-ga ning neid iseloomustab paindlikkus ja vastupidavus.

Kasutusvaldkonnad: metallitööstus, masinad, nafta- ja gaasitööstus.

GUIDE 327

Kevlarist lõikekaitsekindad

See õhuke ja mõnus sisekinnaste mudel pakub kaitset teravate servade põhjustatud lõikevigastuste eest nii eraldi kandmisel kui ka teiste töökinnaste sisekinnastena kasutamisel. Mudelit iseloomustab vastupidavus ja mugavus. Kinnastel puuduvad õmblused ja need on kootud kiudude segust, mis sisaldab puuvilla, polüestrit, kevlarit ja metalli.

GUIDE 329

Nitriiliga lõikekaitsekindad

Kindamudel, mille lõikekindluse tase on C. Hea vastupidavus tänu polüeteenja basaltkiududele ning kahekordsele nitriilist kattele. Kindad on üleni kaetud, et tagada vetthülgavad omadused. Pihuosas on kasutatud mikropoorset nitriili, mis kindlustab parima võimaliku haarde õlistes ja määrdunud keskkondades. Mugava lõikega, õmblusteta mudel.

Kasutusvaldkonnad: metallitööstus, masinad, põllumajandus.

GUIDE 336

PU-ga lõikekaitsekindad

Õhukesed kindad, millele polüeteen- ja basaltkiudude segu annab hea vastupidavuse. Kinnaste lõikekindluse tase on C. Mugavad, õhku läbilaskvad, õmblusteta kindad on spetsiaalselt loodud käte kaitsmiseks lõikevigastuste eest teravate esemete ja materjalide käitlemisel. Pooleldi kaetud PU-ga, et tagada hea haare.

Kasutusvaldkonnad: ehitus, metallitööstus, logistika

GUIDE 578

Õhukesed nitriiliga ESD-kindad

Õhukesed kindad, mis kaitsevad tundlikke elektroonikaseadmeid elektrostaatilise lahenduse eest. Kuna kindad on kootud nailon- ja süsinikkiududest, saab kandja kasutada puuteekraane, ilma et peaks kindad käest ära võtma. Mugav ja liibuv lõige, mis on täppistööks ideaalne. Pooleldi mikropoorse nitriiliga kaetud pealispind tagab suure vastupidavuse ja optimaalse haarde õlistes keskkondades.

Kasutusvaldkonnad: autotööstus, logistika, transport.

GUIDE

Vetthülgavad nitriiliga töökindad

Õhukesed, paindlikud ja vetthülgavad nailonist kindad. Kindad on üleni kaetud nitriiliga ning lisaks on neil osaline mikropoorne kate, mis tagab optimaalse haarde õlistes ja määrdunud keskkondades. Kaks nitriilikihti muudavad kindad vastupidavaks. Mugav ja liibuv lõige, mis on sobib täppistööks.

Kasutusvaldkonnad: masinad, mäetööstus, õlised keskkonnad.

GUIDE 654

Õhukesed nitriiliga töökindad

Õhukesed ja paindlikud nailonkindad, mis on pooleldi kaetud nitriiliga, et tagada hea haare ja vastupidavus. Heaks kiidetud kandmiseks kokkupuutel igat liiki toiduainetega. Liibuv, õhku läbilaskev ja mugav kindamudel.

Kasutusvaldkonnad: toiduainetööstus, logistika

GUIDE 5152

Õhukesed sünteetilisest nahast töökindad

Õhukesed polüestrist ja sünteetilisest nahast kindad. Kindad on liibuvad ja mugavad, neil on avatud mansett ning randmel kummipael, mis tagab optimaalse istuvuse. Sünteetiline nahk pihuosas, nimetissõrmel ja sõrmeotstel kindlustab hea haarde.

Kasutusvaldkonnad: masinad, logistika